ماجرای مرگ نوجوان ۱۳ ساله در شکنجه‌گاه مادر

خانم ” جسیکا جنسن ” ۳۶ ساله اهل ” کنمر -شمال داکوتا ” در روز جمعه به قتل پسر ۱۳ ساله خود ” ایدان بوسینگهام ” محکوم شد.

0

به گزارش به دخت به نقل از باشگاه خبرنگاران، براساس گزارش پلیس این مادر سنگ دل و بی کفایت که در نگهداری و مراقبت از فرزندان خود احمال می کرد به طوری که براثر گرسنگی و دریغ کردن درمان بیماری از آنها باعث مرگ یکی از آنها شد .

پلیس در ادامه افزود: پسر۱۳ ساله او در هنگام مرگ فقط ۲۱ کیلو گرم وزن داشت .

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که ” ایدان ” بی گناه از بیماری گوارشی به مدت چند سال رنج می برد اما مادر او به سلامتی او توجهی نمی کرد به طوری که در این باره ” جنسن ” در گزارش خود گفت : هر وقت ” ایدان” غذا می خورد بلافاصله استفراغ می کرد و چندین سال با این مشکل دست و پنجه نرم می کرد.

ایدان در مارچ ۲۰۱۴ جان باخت .پس از آن با گزارش پزشکان به پلیس این مادر بازداشت و دو کودک دیگر او یک پسر ۱۴ ساله و یک دختر ۷ ساله نیز که بدون گذراندن مقاطع تحصیلی و همچنین سوء تغذیه رنج می بردند برای مراقبت به یک سازمان نگهداری از کودکان انتقال یافتند.

خانم ” جنسن ” در ابتدای متهم شدن در دادگاه گفته می شد که به ۱۶ سال زندانی محکوم می شود اما او در آخرین جلسه دادگاه به ۲۵ سال حبس محکوم شد و او پس از شنیدن حکم قاضی گریه کنان درخواست تخفیف مجازات را داشت و گفت: واقعا از این موضوع متاسف است و از کسانی که با مرگ ” ایدان ” قلبشان شکست عذر خواهی می کنم .

/انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده