سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶

زنی که به همه کشورهای جهان سفر کرده است

«کاساندرا دی پاکول» زن ۲۷ ساله ای است که ۱۵ ماه اخیر را به عنوان «شهروند جهانی» و مدافع صلح به جهانگردی پرداخته است.

به گزارش به دخت به نقل از برترین ها،«کاساندرا دی پاکول» زن ۲۷ ساله ای است که در ماموریت است. او در کانکتیکات بزرگ شده و اکنون در کالیفرنیا خانه دارد و ۱۵ ماه اخیر را به عنوان «شهروند جهانی» و مدافع صلح به جهانگردی پرداخته است. او از ۱۸۱ کشور بازدید کرده و مشتاق است که از همه ۱۹۶ کشور دیدن کند، شاهکاری که او را اولین زن و جوانترین آمریکایی و سریعترین شخصی می کند که این کار را انجام داده است.

او همه عمر عاشق سفر بوده است و در سال ۲۰۰۹ با برادرش به اروپا سفر کرد. آنچه به عنوان تور بلژیک، هلند، جمهوری چک، آلمان و سوئیس شروع شد تبدیل به دو سال سفر به خاورمیانه (از جمله ایران)، آفریقا، امریکای جنوبی و آسیا شد. کاساندرا با تنها ۲۰۰۰ دلار به نامش، خودش را از طریق «تمیز کردن کف، میز و کاشت دانه» تامین می کرد.

اولین زنی که از همه کشورهای جهان دیدن کرده است

شش سال بعد در تولد ۲۵ سالگی خود تصمیم گرفت می خواهد همه این کارها را دوباره انجام دهد، اما این بار در مقیاس بزرگتر. او با یک نقشه، یک کمپین کیکستارتر و هدف دیدن همه کشورهای زمین سفرش را آغاز کرد. از ۲۴ جولای ۲۰۱۵ که سفرش به ۱۹۶ کشور را آغاز کرده تاکنون لحظات شخصی ارزشمندی را مستند کرده، از تحقق رویای راندن در کابین خلبان تا تجربه مهربانی فوق العاده یک غریبه در کوبا.

اولین زنی که از همه کشورهای جهان دیدن کرده است

او تاکنون نزدیک به ۲۰۰ هزار دلار هزینه کرده که بیشتر آن متکی به اسپانسرها بوده است و یکی از سفرای صلح موسسه بین المللی صلح از طریق گردشگری است. به عنوان یک نماینده، او با مخاطبان خود (در درجه اول دانش آموزان) سراسر جهان درباره شیوه های پایدار و اقدامات محیط زیستی مفید صحبت می کند. تنها ۱۵ کشور و کمتر از ۴۰ روز به پایان سفر او باقی مانده است.

اولین زنی که از همه کشورهای جهان دیدن کرده است
/انتهی متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد