پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶

برگزاری نشست ملی سمن‌های زنان در نیمه دوم امسال

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه نشست ملی سمن‌های فعال در حوزه امور زنان و خانواده نیمه دوم سال جاری برگزار می‌شود، گفت: قصد داریم در این نشست فارغ از هرگونه نگاه سیاسی، نقشه راه برای ادامه همکاری‌ها به منظور مصرف بهینه منابع و اثربخشی بهتر برنامه‌ها در حوزه زنان آماده کنیم.

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا، اطهره نژادی درباره علت تاخیر در برگزاری نشست ملی سمن‌های فعال در حوزه امور زنان و خانواده اظهارکرد: با توجه به آنکه تسهیل‌گرانی از استان‌های مختلف با ما همکاری کرده‌اند، قرار شد پس از پایان ماه مبارک رمضان جلسات ارزیابی نشست‌های منطقه‌ای آموزش همکاری تخصصی شبکه‌ای بین دولت و سازمان‌های مردم‌نهاد زنان را برگزار کنیم.

اطهره نژادی

وی در ادامه گفت: نشست‌های منطقه‌ای آموزش همکاری تخصصی شبکه‌ای بین دولت و سازمان‌های مردم‌نهاد زنان را در نقاط مختلف کشور برگزار کردیم. این دوره‌ها با هدف آموزش همکاری‌های شبکه‌ای برای استفاده بهینه از منابع و امکانات برگزار شد. با توجه به اینکه سال جاری به عنوان سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل نامگذاری شده است، این نشست‌ها می تواند در انجام امور با کمترین هزینه با بیشترین اثربخشی کمک کند.

نژادی در پایان با بیان اینکه جمع‌بندی نتایج نشست‌های قبلی و ترسیم نقشه راه برای برگزاری نشست ملی ضروری است، اظهارکرد: لازم است برای ارزیابی نشست‌ها، دولت (معاونت امور زنان و خانواده)، تسهیلگران(مدرسان کارگاه‌های آموزشی نشست‌های منطقه‌ای) و جامعه مدنی (شرکت‌کنندگان دوره‌های آموزشی) حضور یابند و فرایند انجام کار، محتوای آموزشی و شیوه اجرایی کار مورد بررسی قرار می‌گیرد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد