ارائه مشاوره دینی به دانش آموزان مدارس درتهران

معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه ۷ از ارائه مشاوره دینی به دانش آموزان مدارس هیئت امنایی این منطقه در راستای اجرای طرح نسیم بهشت و با هدف پاسخگویی به مسائل شرعی آنها خبر داد.

0

به گزارش به دخت به نقل از فارس، علی حیدری با اعلام این خبر،افزود: با توجه به جوان بودن جمعیت جامعه و نیاز روزافزون جوانان به ارتقاء آگاهی نسبت به مسائل دینی و شرعی، اداره آموزش های شهروندی این منطقه اقدام به اجرای طرح تبلیغی آموزشی نسیم بهشت در سطح مدارس هیات امنایی این منطقه کرد.
وی هدف از اجرای این طرح را اطلاع رسانی، مشاوره و پاسخگویی به سوالات دینی و مذهبی در جهت تقویت آگاهی دینی و فرهنگی دانش آموزان عنوان کرد و گفت: در این طرح مبلغان دینی از تاریخ اول آذر ماه خدمات مشاوره ای در امور دینی و فرهنگی به دانش آموزان مدارس کرکه آبادی و ضیغمی ارائه می دهند.

معاون شهردار منطقه ۷ با بیان اینکه طرح نسیم بهشت با رویکرد نهادینه کردن باورهای دینی در رفتارهای شهری اجرا می شود، تصریح کرد: با توجه به ترفندهای روزافزون دشمنان این مرز و بوم و استفاده از ابزارهای مختلف برای هجمه فرهنگی به جوانان و نوجوانان کشور اسلامی، بهترین راه مقابله پیشگیری و مقابله چهره‌به‌چهره در فضاهای متنوع برای ترویج معارف و فرهنگ اسلامی در جهت خنثی نمودن حربه‌های آنان است.
حیدری در خصوص پاسخگویی به پرسش‌های اعتقادی و فرهنگی شهروندان، تقویت مبانی اخلاق اسلامی، تقویت باورهای دینی و توسعه اخلاق و رفتارهای اسلامی در میان جوانان و نوجوانان از دیگر اهداف اجرایی این طرح است.

/انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده