بانوان نخبه جذب رشته اتومکانیک می‌شوند

در پی انعقاد تفاهم نامه همکاری میان اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران و شرکت امداد خودرو آفتاب شهر طلایی، امکان بکارگیری بانوان نخبه در رشته اتومکانیک فراهم شد.

0

حمیدرضا خانپور – مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران – از جذب بانوان علاقمند به آموزش اتومکانیک خبر داد و گفت: ارائه خدمات امدادی توسط زوج‌های خدمت رسان امداد یکی از طرح های ویژه در راستای ارائه خدمت به شهروندان و خانواده‌ها است.

وی هم افزایی در استفاده از پتانسیل‌ها و امکانات به منظور ارتقاء سطح دانش فنی و مهارتی نیروهای جوان امدادی را از اهداف انعقاد این تفاهم نامه برشمرد و اظهار کرد: بررسی و تأیید استانداردهای آموزشی و سرفصل های ارائه شده، اجرای دوره های آموزشی و ارتقای مهارت حرفه‌ای مربیان و کارشناسان، نظارت بر برگزاری آزمون و صدور گواهینامه مهارت پس از قبولی در آزمون از تعهدات این مجموعه است.

به گفته مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در این تفاهم نامه مقرر شده است همکاری در زمینه تهیه و تدوین استانداردهای آموزشی، اجرای دوره‌های جدید تخصصی، همکاری در اجرای دوره‌های آموزشی، ثبت دوره های آموزشی، ایجاد تسهیلات لازم به منظور بهره برداری از امکانات آموزشی، پژوهشی شرکت، از قبیل تجهیزات و خدمات خودرویی و نمایشگاه‌های تخصصی از سوی شرکت امداد خودرو آفتاب شهر طلایی صورت پذیرد.

خانپور در پایان تاکید کرد: بانوان علاقمند به آموزش اتومکانیک می‌توانند با مراجعه به مرکز تخصصی آموزش فنی و حرفه‌ای شماره 4 پروین اعتصامی در محل یافت آباد با گذراندن دوره های تخصصی اتومکانیک به عرصه زوج خدمت رسان امداد خودرو وارد شوند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان / انتهای متن/

درج نظر