سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵

دستگیری عامل تهدید به قتل دختر جوان در تلگرام

فردی که با انتشار تصاویر خصوصی دختری در شبکه اجتماعی تلگرام و تهدید به قتل او در صدد انتقام از این دختر و خانواده اش بود با تلاش کارآگاهان پلیس فتا مازندران ، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش به دخت و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسن محمدنژاد ، رئیس پلیس فتای مازندران با اعلام این خبر گفت: موضوع در پی مراجعه فردی به ماموران پلیس فتا و طرح شکایت مبنی بر اینکه فردی ناشناس در شبکه اجتماعی تلگرام پس از ارتباط و اغفال دخترش به عکس های شخصی اش دسترسی پیدا کرده و او را تهدید به انتشار تصاویر کرده است در دستور کار کارآگاهان و کارشناسان پلیس فتای استان قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس فتا با بررسی های فنی و اطلاعاتی، متهم را که ساکن یکی از شهرستان های استان است، شناسایی کردند.
سرهنگ محمدنژاد افزود: ماموران پلیس فتا پس از شناسایی مخفیگاه متهم با هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه این فرد را در منزل مسکونی اش دستگیر کردند.
محمدنژاد افزود: متهم در تحقیقات اولیه ضمن اقرار به بزه انتسابی اعلام کرد که از قبل با شاکی ارتباط تلفنی داشته و مدتی پیش با خانواده به خواستگاری او (شاکی) رفته و از پدرش جواب رد شنیده است؛ لذا از این کار او بسیار ناراحت شده و با علم به این که دخترجوان در شبکه اجتماعی تلگرام فعالیت دارد با او با هویت جعلی ارتباط، برقرار و او را تهدید به قتل و انتشار تصاویر خصوصی اش در فضای مجازی کرده است.
سرهنگ محمدنژاد هشدار داد: در صورت عضویت در شبکه های اجتماعی از برقراری ارتباط با افراد غریبه اجتناب کنید و به فرزندان خود بیاموزید به درخواست کاربرانی که نمی‌ شناسند، پاسخ ندهند و تحت هیچ عنوان اطلاعات شخصی و مالی خود را برای دیگران ارسال نکنند.
رئیس پلیس فتا استان مازندران تاکید کرد: از بارگذاری و به اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلم‌های شخصی در شبکه‌ های اجتماعی خودداری کنید و در صورتی که شخصی مزاحمت ایجاد می کند از ادامه ارتباط و پاسخگویی اجتناب و مراتب را به پلیس فتا گزارش کنید.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs