دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵

برگزاری کلاس‌های آموزش دامپزشکی ویژه زنان عشایر

نقش زنان روستایی و عشایری در تولیدات دامی غیرقابل انکار است و به منظور افزایش بهره‌وری، کاهش تلفات دامی و طیور و همچنین کاهش ابتلا به بیماری‌های مشترک آموزش این قشر زحمت‌کش در رأس امورات این شبکه قرار گرفته است.

ashayer

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان بافت گفت: دوره‌های آموزشی به منظور آشنایی هر چه بیشتر زنان روستایی و عشایرنشین شهرستان بافت با موضوعات دامپزشکی در این شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش به دخت و به نقل از فارس، پویا امجدی از ارتقاء سطح آگاهی زنان روستایی و عشایرنشین با موضوع‌های مرتبط با دام و طیور خبر داد و گفت: شبکه دامپزشکی شهرستان بافت از ابتدای سال جاری آموزش این قشر را شروع کرده و در سه ماهه پایانی سال با جدیت بیشتری پیگیری می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: نقش زنان روستایی و عشایری در تولیدات دامی غیرقابل انکار است و به منظور افزایش بهره‌وری، کاهش تلفات دامی و طیور و همچنین کاهش ابتلا به بیماری‌های مشترک آموزش این قشر زحمت‌کش در رأس امورات این شبکه قرار گرفته است.

امجدی تصریح کرد: این کلاس‌های آموزشی با موضوعات بهداشت فرآورده‌های خام دامی، بیماری‌های مشترک بین انسان و دام، بهداشت و پرورش دام و طیور و خدمات دامپزشکی در حال برگزاری است و این آموزش‌ها گامی مؤثر در راستای ارتقاء راندمان تولید و همچنین ارتقاء بهداشت عمومی جامعه روستایی محسوب می‌شود.

وی با اشاره به نقش مهم بخشداران و دهیاران در برگزاری هرچه بهتر این کلاس‌های آموزشی در مناطق روستایی افزود: امیدواریم با همکاری بخشداران و دهیاران بتوانیم شاهد اجرای هرچه بهتر این طرح آموزشی در شهرستان بافت باشیم.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs