سبک زندگی ابتدا در زندگی مسؤولان نهادینه شود

عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت: سبک زندگی اسلامی ابتدا باید در زندگی خود مسؤولان نهادینه شود و پس از آن از مردم انتظار تغییر داشت.

0

سرویس خبر به دخت/

سیدعیسی دارایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، اظهار داشت: مقام معظم رهبری بر تغییر سبک زندگی مردم تاکیدات زیادی کردند و این موضوع باید ابتدا در زندگی خود مسئولان نهادینه شود.

وی ادامه داد: وقتی مسئولان در بهترین نقاط شهر زندگی می‌کنند و زندگی‌های کاملا تجملاتی دارند چگونه می‌توان از مردم انتظار ساده زیستی داشت؟

عضو کمیسیون شوراهای مجلس با بیان اینکه الگوی مسئولان باید زندگی امیرالمومنین باشد،‌خاطر نشان کرد: مسئله ساده زیستی در اسلام مورد تاکیدات زیادی قرار گرفته است ولی متاسفانه در زندگی مسئولان ما مدنظر قرار نمی‌گیرد. مردم نگاه به مسئولان می‌کنند ،اما متاسفانه سبک زندگی اسلامی ایرانی در زندگی بسیاری از مسئولان مخدوش شده است.

دارایی با اشاره به اوضاع کنونی کشور گفت: در دوران اقتصاد مقاومتی تنها شعار دادن نتیجه‌ای ندارد. باید عمل و گفتار در یک راستا قرار گیرد و بهترین تبلیغ ،عمل کردن به خود موضوع است.

وی ادامه داد: الگوهای زیادی در اسلام برای زندگی تعیین شده است و اگر از این الگوها پیروی شود کمترین چالش‌ را خواهیم داشت.

/انتهای متن/

درج نظر