برگزاری نخستین همایش کودک و نوجوان

این همایش در چهارم بهمن در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

0

به‌گزارش به دخت به نقل از ایرنا ،از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، نخستین همایش گردشگری کودکان و نوجوانان همزمان با برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته و با مشارکت سازمان‌های دولتی و غیردولتی مرتبط با حوزه گردشگری کودک برگزار خواهد شد.
این همایش با محور شناسایی ظرفیت‌های موجود و ایجاد فرصت‌های نو در زمینه گردشگری کودکان و نوجوانان، بررسی نقش سازمان‌های دولتی و غیردولتی در توسعه سفرهای کودک و نوجوان و روایت‌گری جاذبه‌های گردشگری برای مخاطب کودک و نوجوان از ساعت 13 تا 16 میزبان علاقه‌مندان این حوزه خواهد بود.
همچنین در چهار روز برگزاری یازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته از 3 تا 6 بهمن، برنامه‌های متنوعی با محوریت کودکان و نوجوانان با مدیریت ستاد «همدان 2018» برگزار می‌شود.
پخش و اجرای زنده برنامه عروسکی «مل‌مل»، موسیقی فولکلور (محلی) کودکان بوشهری، اجرای نمادین مراسم برداشت برنج کودکان گیلانی، جنگ سفر شاد کودکان، موسیقی فولکلور (محلی) کودکان گلستانی، موسیقی فولکلور (محلی) کردستانی، موسیقی فولکلور هرمزگانی، اجرای برنامه هنری کودکان خراسان جنوبی، تئا‌تر عروسکی کودکان یزد، موسیقی فولکلور (محلی) کودکان کرمانشاهی و اجرای برنامه موزیکال، پرفورمنس‌ها و چهره‌های هنری از جمله برنامه‌های نمایشگاه گردشگری با محوریت کودکان است.
به گزارش ایرنا، یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از سوم تا ششم بهمن ماه در زمینی به مساحت 41 هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
70 شرکت خارجی و 430 شرکت داخلی در این دوره نمایشگاه حضور خواهند داشت.

/انتهای متن/

درج نظر