بانوی قهرمان، سفیر مهرایران شد

با حکم مدیر عامل بانک قرض الحسنه مهر ایران:

شهربانو منصوریان ، قهرمان ووشوی جهان که بیش از ۳۰ مدال جهانی و آسيايي دارند، طي حکمي از سوي مرتضي اکبري مديرعامل بانک قرض الحسنه مهر ايران به عنوان “سفير مهر ايران” منصوب شد.

0
به گزارش به دخت به نقل از  افق تازه به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران ، شهربانو منصوریان قهرمان ووشوی جهان در مراسم جشن دهمين سالروز فعاليت بانک قرض الحسنه مهر ايران با اهداي اين حکم به عنوان ” سفيرمهر ايران” معرفي شد.
در متن این حکم آمده است:
ورزش در ایران اسلامی همواره بستری برای تجلي پرفروغ انديشه ها و رفتارهاي نيک در جامعه بوده و ورزشکار وجودي گرانقدر براي تحقق اين امر خطير است.
بر این باور استواریم، اکنون که خدمات بانک قرض الحسنه مهر ایران توفیق يافته است، دستاني را توانمند، انديشه اي را بارور و خاطري را آرامش بخشد، ترويج فرهنگ غني قرض الحسنه مي تواند با برانگيختن نيت ها و انگيزه‌ي انسانهاي بزرگ‌مهر و خيرانديش به توسعه رفاه اجتماعي براي هم ميهنان عزيزمان شتابي بيش از پيش بخشد.

بانوی قهرمان، سرکار خانم شهربانو منصوریان
باسلام و احترام
     باکمال امتنان و افتخار، نظر به فعالیت های درخشان اجتماعی و فرهنگی سرکارعالي و پيشگامي در امور خير و انسان دوســتانه، به موجب ايــن ابلاغ به عنــــوان “سفير مهر ايران” منصوب مي شويد.
امید آنکه در پناه الطاف حضرت باریتعالی و در سایه نيک انديشي و خيرخواهيِ انسانهاي شريفي چون شما، بتوانيم در‌مسير دستيابي به زندگي شرافتمندانه براي مردم عزيز کشورمان گام برداريم.
شایان ذکر است؛ شهربانو منصوریان متولد شهرستان سمیرم از توابع استان اصفهان، حدود ۲۰ سال است که در رشته های رزمي فعاليت دارد، وي تا به حال افتخارات زيادي را به همراه دو خواهر ديگرش در ورزش ووشو در سطح جهان به دست آورده است.

/انتهای متن/
درج نظر