نمایشگاه صنایع دستی مددجویان بهزیستی خراسان شمالی برپا شد

مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی گفت: به منظور شناسایی جامعه با توانمندی های مددجویان و معلولان تحت پوشش بهزیستی استان نمایشگاه صنایع دستی و توانمندی های مددجویان بهزیستی خراسان شمالی برپا شد.

0

به گزارش به دخت به نقل از قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی بهزیستی خراسان شمالی، اسماعیل قربانی اظهار کرد: سازمان بهزیستی سازمانی فرهنگی، اجتماعی و حمایتی است که بعد فرهنگی ، اجتماعی سازمان بهزیستی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است .

وی با اشاره به اینکه اشتغال معلولین یکی از دغدغه های معلولین بوده که از دوجنبه اقتصادی و روانی تأثیر بسیار زیادی در افزایش اعتماد وعزت نفس معلولین دارد، افزود: اداره کل بهزیستی خراسان شمالی برای رفع دغدغه معلولین در بخش اشتغال از تمام ظرفیت ها و پتانسیل ها استفاده می کند و سعی در کاهش این دغدغه دارد .

قربانی معرفی توانمندی معلولان و مددجویان بهزیستی را با راه اندازی نمایشگاه های مختلف یکی از راه های اشتغالزایی عنوان کرد و گفت: به منظور معرفی توانمندی معلولین بهزیستی خراسان شمالی نمایشگاه صنایع دستی و توانمندی مددجویان برپا شده است .

به گفته وی این نمایشگاه جنب اداره کل بهزیستی خراسان شمالی همه روزه آماده استقبال بازدیدکنندگان است .

قربانی افزود: راه اندازی این نمایشگاه ایجاد نگاه مثبت مردم به معلولان است چراکه معلولیت محدویت نیست و نباید این نگاه در جامعه وجود داشته باشد.

وی کمک به اشتغال پایدار و ایجاد درآمد برای مددجویان را از دیگر اهداف برپایی این نمایشگاه عنوان کرد.

/انتهای متن/

درج نظر