مرکز درمان ناباروری قفقاز اردبیل نیازمند ورود سرمایه‌گذاران جدید است

استاندار اردبیل گفت: مرکز درمان ناباروری قفقاز جهاد دانشگاهی اردبیل خدمات خوبی برای زوج‌های نابارور ارائه می‌دهد اما برای گسترش فعالیت‌ها نیازمند ورود سرمایه‌گذاران جدید است.

0
به گزارش به دخت به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، مجید خدابخش در در جلسه برگزار شده در جهاد دانشگاهی استان اردبیل اظهار کرد: در صورت تولید تکنولوژی نوین در زمینه‌های صنعتی، علمی و آموزشی توسط جهاددانشگاهی، استانداری اردبیل آمادگی دارد آن را خریداری نماید. 
 

وی با اشاره به عملکرد پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی افزود: مرکز درمان ناباروری قفقاز جهاد دانشگاهی اردبیل خدمات خوبی برای زوج‌های نابارور ارائه می‌دهد اما برای گسترش فعالیت‌ها نیازمند ورود سرمایه‌گذاران جدید است.

استاندار اردبیل با اشاره به ظرفیت بالای استان اردبیل در زمینه گیاهان دارویی خاطرنشان کرد: از جهاددانشگاهی می‌خواهیم در زمینه تولید تکنولوژی لازم برای توسعه کشت و فرآوری این گیاهان اقدام و آن را در اختیار جامعه قرار دهد. در این صورت است که ما هم حمایت‌های لازم را از این فعالیت‌ها خواهیم داشت. 

وی اضافه کرد: اسانس گیری از گیاهان دارویی به ویژه گل محمدی و سوق دادن آن به سمت تولید عطر و ادکلن از آن می‌تواند ارزش افزوده این محصول را بالا ببرد و در اشتغال‌زایی استان مفید باشد. 

استاندار اردبیل همه کارمندان مراکز آموزش عالی را کارکنان جهاد دانشگاهی دانست و اظهار داشت: این نهاد باید از توانمندی و تخصص تک تک آنان در انجام کارهای علمی و تحقیقاتی بهره ببرد و به دنبال بزرگ سازی بدنه خود نباشد. 

/انتهای متن/

درج نظر