200برنامه ورزشی امسال برای زنان ورزشکارتهرانی برگزار می شود

معاون بانوان سازمان ورزش شهرداری گفت: در سالجاری 200 برنامه ورزشی و تفریحی برای حضور بیشتر زنان در سطح مناطق شهر تهران برگزار می شود.

0

به گزارش به دخت به نقل از ایرنا، مرجان میرزایی قاضی  افزود: از ابتدای امسال برای مشارکت و حضور ورزشکاران زن 200برنامه ورزشی در قالب 50رشته ورزشی با محوریت مناطق شهر تهران برنامه ریزی شده است.

وی با بیان اینکه در سالجاری برنامه های ورزشی زنان در سه محور فعالیت بدنی، رقابت ورزشی و آموزشی در نظر گرفته شده است خاطر نشان کرد: در این رویداد های ورزشی شاهد حضور پر شور زنان ورزشکار خواهیم بود.
معاون بانوان سازمان ورزش شهرداری تصریح کرد: در حال حاضر از تعداد 2هزار و 200 ایستگاه ورزشی بوستان ها نیز افزون بر یک هزار و 300ایستگاه ورزشی صبحگاهی به فعالیت زنان ورزشکار اختصاص دارد.


میرزایی قاضی همچنین از تفاهم نامه ایجاد ایستگاههای ورزشی در حوزه های علمیه خواهران شهر تهران خبرداد و گفت: تفاهم نامه با حوزه های علمیه به امضا رسیده و این طرح بعد از ماه مبارک رمضان اجرا می شود.
وی همچنین به هشتمین دوره المپیاد ورزش زنان پایتخت از اردیبهشت ماه امسال اشاره کرد و گفت: المپیاد ورزش زنان به صورت محله، منطقه، فرامنطقه در 14 رشته ورزشی باشرکت افزون بر 700هزار نفر در حال برگزاری است.
وی با بیان اینکه حضور زنان امسال نسبت به سال گذشته 10درصد افزایش داشته گفت: در هفتمین رویداد ورزشی 613هزار و 622 نفر زن ورزشکار شرکت داشتند.

/انتهای متن/

درج نظر