اختصاص 60 میلیارد ریال برای اجرای شهرک قرآنی در سنندج

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان با بیان اینکه پروژه خوابگاه دانشگاه علوم قرآنی کردستان تا 40 روز دیگر تکمیل می‌شود، گفت: برای احداث این شهرک قرآنی در سنندج 60 میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به کردستان اختصاص یافته است.

0
به گزارش به دخت به نقل از خبرگزاری فارس در سنندج، حجت‌الاسلام مصطفی نوروزی ظهر امروز در بازدید قائم مقام دانشگاه علوم قرآنی از روند پیشرفت پروژه دانشگاه علوم قرآنی کردستان در سنندج اظهار کرد: خوابگاه دانشگاه علوم قرآنی  در یکبازه 40 روزه تکمیل می‌شود.
 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستانبا بیان اینکه این پروژه در ۵ هزار و ۶۰۰ مترمربع احداث خواهد شد، گفت: تاکنون 6 ماه از آغاز عملیات آن توسط مهندسین بنیاد مسکن می‌گذرد و پیش‌بینی می‌شود با توجه به سرعت انجام کار در یکبازه 40 روزه این پروژه تکمیل خواهد شد.

نوروزی اظهار داشت: برای احداث این شهرک قرآنی در سنندج 60 میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به کردستان اختصاص یافته و امیدورایم در آینده نزدیک شاهد افتتاح آن باشیم.

وی با بیان اینکه این شهرک یک طرح ویژه و ملی است، افزود: برای این شهرک قرآنی زمینی به مساحت 10 هزار مترمربع در نزدیک دانشگاه علوم قرآنی سنندج در نظر گرفته شده است.

/انتهای متن/

درج نظر