وقف همسر شهید مدافع حرم در علی آباد کتول

رئیس اوقاف و امور خیریه علی آباد کتول گفت: واقف خیراندیش فاطمه صادقی (همسر دهمین شهید مدافع حرم استان گلستان) شهید قربان نجفی در اقدامی خداپسندانه یک باب آپارتمان مسکونی را با نیت کمک به ایتام سادات، امور خیریه و ترویج فرهنگ قرآنی وقف کرد.

0

به گزارش به دخت به نقل از شهر فردا ، حجةالاسلام مصطفی فرخی درباره وقف همسر شهید مدافع حرم در شهر علی‌آباد کتول اظهار کرد: همزمان با ولادت حضرت علی(ع) واقف خیراندیش فاطمه صادقی (همسر دهمین شهید مدافع حرم استان گلستان) شهید قربان نجفی در اقدامی خداپسندانه یک باب آپارتمان مسکونی به مساحت 70 متر مربع را با نیت کمک به ایتام سادات، امور خیریه و ترویج فرهنگ قرآنی وقف کرد.

وی با بیان اینکه وقف همسر شهید نجفی، نخستین وقف در سال جاری است، تصریح کرد: ارزش تقریبی این وقف یک میلیارد ریال برآورد شده است.

رئیس اوقاف و امور خیریه علی آباد کتول وقف را عمل صالحی دانست که آثار آن از دار فانی تا سرای باقی پا برجاست و موجب برکات و رحمت الهی و نزدیکی انسان به آفریدگار می‌شود.

حجةالاسلام فرخی با تاکید بر لزوم توجه به وقفهای جدید یادآور شد: وقف در حوزه سلامت، ازدواج جوانان، امور فرهنگی و قرآنی نیز از نیازهای شهرستان است که واقفان گرامی می‌توانند برای کسب اطلاعات کامل و مشاوره رایگان درباره وقف در این امور، به اداره اوقاف شهرستان مراجعه کنند.

/انتهای متن/

درج نظر