پیروزی تیم والیبال زیر 23 سال بانوان ایران در دیداری تدارکاتی

تیم والیبال زیر 23 سال بانوان ایران عصر سه شنبه در نخستین دیدار تدارکاتی خود به پیروزی رسید.

0

به گزارش به دخت به نقل از  ایرنا به نقل از فدراسیون والیبال، دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان زیر 23 سال آسیا در روزهای 23 تا 31 اردیبهشت ماه سال جاری در شهر «ناخون راتچاسیما» کشور تایلند برگزار می شود.
سومین اردوی آماده سازی تیم زیر 23 سال بانوان ایران از روز دوشنبه در اسلوونی آغاز و به مدت 10 روز پیگیری خواهد شد.
ملی پوشان کشورمان عصر سه شنبه در نخستین مسابقه تدارکاتی و دوستانه خود در شهر ماریبور اسلوونی به مصاف تیم Nova KBM رفتند و سه بر یک به پیروزی رسیدند.
شاگردان سیما صدیقی در ست سوم این مسابقه 25 بر 23 مغلوب حریف شدند اما در ست های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 20، 25 بر 23 و 25 بر 13 به پیروزی رسیدند.
نگین شیرتری، شقایق شفیع، فاطمه عنایت، مونا رمضانی، مونا آشفته، فرناز ساعی، فاطمه امینی، تهمینه درگذنی، زهرا شیری، مهتا یحیی پور، فاطمه سلگی، سوگند سلیم کیابانی، زهرا بخشی، هاله متقیان، آیتک سلامت و فاطمه احمدی 16 بازیکن اعزامی به این اردو هستند.
سیما صدیقی به عنوان سرمربی، فریبا سلیمانی و فاطمه شعبان خمسه (مربیان)، بهاره نیازی (بدنساز)، آتوسا عظیم زاده صدرایی (آنالیزور)، سمیرا عبدالرحیمی (ماساژور) و ندا مولاهویزه به عنوان سرپرست، تیم والیبال زیر 23 سال بانوان را در این اردوی برون مرزی همراهی می کنند.

 

/انتهای متن/

درج نظر