اولین جشنواره قصه‌خوانی داستان‌های قرآنی

اولین جشنواره استانی قصه‌خوانی داستان‌های قرآنی به همت معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی وکانون‌های فرهنگی و هنری مساجد برگزار خواهد شد.

0

به گزارش به دخت به نقل از ایکنا،  از خراسان رضوی، اولین جشنواره استانی قصه‌خوانی داستان‌های قرآنی به همت معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد برگزار خواهد شد.

بر این اساس، این جشنواره با هدف انس بیشتر کودکان و نوجوانان با قرآن کریم و قصه‌های قرآن و ترویج آموزه‌های قرآنی و تولید آثار قرآنی مرتبط طراحی شده است و کودکان ۱۰ تا ۱۵ سال می‌توانند با ارسال فایل قصه‌خوانی از کتاب قصه‌خوانی مشخص شده در جشنواره شرکت کنند، فایل صوتی باید بین چهار تا ده دقیقه بوده و فایل تصویری نیز باید بین ۳ تا ۱۰ دقیقه باشد .
انتخاب نحوه ارسال به صورت صوتی و یا تصویری آزاد بوده استفاده از هر وسیله تصویربرداری همچون گوشی همراه و دوربین فیلمبرداری بلا مانع بوده است.
بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان باید آثار خود را تا ۱۰ اسفندماه به آدرس دبیرخانه و یا به صورت غیرحضوری به آدرس@D_jashnvareh ارسال کنند، در نهایت از ۱۴ برگزیده برتر با جوایز ارزنده‌ای تقدیر خواهد شد.
اولین جشنواره استانی قصه‌خوانی داستان‌های قرانی از کتاب «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» جلد پنجم نوشته مهدی آذر یزدی خواهد بود .
یادآور می‌شود، علاقه‌مندان جهت اطلاع بیشتر و یا به دبیرخانه جشنواره واقع در سبزوار، حاشیه غربی میدان ارشاد، ساختمان کانون‌های مساجد و دفتر مؤسسه قرآن و عترت «صراط نور» سبزوار یا از طریق تلفن دبیرخانه ۰۵۱۴۴۴۵۶۸۶۲ و تلفکس ۰۵۱۴۴۴۵۵۲۴۵ و یا دریافت متن کتاب به کانال جشنواره jashnvare.bloj.ir  و تلگرام ghesehaicgoran مراجعه کنند.
 
/انتهای متن/
درج نظر