سرای جوانان در ۱۹ استان کشور راه‌اندازی می‌شود

معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی استان‌های وزیر ورزش و جوانان گفت: سال آینده سرای جوانان در ۱۹ استان کشور راه‌اندازی می‌شود.

0
به گزارش به دخت به نقل از تسنیم، از کرمان، امیررضا خادم ظهر امروز در آئین تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان در سالن شهید مرتضوی استانداری کرمان اظهار داشت: مدیریت جدید وزارت ورزش و جوانان بر اهمیت به جوانان تاکید دارند.

وی با اشاره به اینکه در 12 استان کشور سرای جوانان وجود دارد گفت: مبلغ قابل توجهی از دولت برای راه‌اندازی سرای جوانان در سایر استان‌ها گرفته شده است.

معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی استان‌های وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه در سال آینده سرای جوانان در 19 استان کشور راه‌اندازی می‌شود افزود: با تعاملی که با استانداری‌ها در سراسر کشور وجود دارد تلاش می‌کنیم تا این اتفاق سال آینده حتما عملیاتی شود.

وی با اشاره به اینکه استان کرمان، استان نام‌آوران است و هم در عرصه سیاسی و هم ورزش افراد توانمندی در سطح کشور دارد خاطرنشان کرد: زهرا نعمتی به عنوان یک ورزشکار کرمانی که مدال‌آور المپیک و پارالمپیک است افتخار کشور است.

امیررضا خادم

خادم با بیان اینکه با همه ظرفیت‌هایی که استان کرمان دارد در عرصه ورزش آنچنان شاخص نیست گفت: البته در سه سال گذشته با مدیریت محمودی‌نیا حرکت‌های خوبی آغاز شده که انتظار می‌رود مدیریت جدید که فردی باانگیزه و جوان هم هست آنها را پی‌گیری کند.

وی با بیان اینکه این وزارتخانه فقط ورزش نیست و باید بحث جوانان را هم پیگیری کند افزود: کمک به سمن‌ها و جمع‌کردن جوان‌ها دور هم برای ما بسیار حائز اهمیت است.

معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی استان‌های وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه مدیران استانی باید با بخش‌های زیرمجموعه ورزش، تعامل داشته باشد تصریح کرد: از همه ظرفیت‌های استان و افراد اثرگذار استفاده و دید اداره‌کل ورزش در استان‌ها باید فرابخشی باشد.

وی توجه به ورزش بانوان را ضروری دانست و گفت: بانوان نیمی از جامعه کشور را تشکیل می‌دهند که در چندین رشته ورزشی هم توفیقات خوبی داشته‌اند که اگر به آنها توجه کنیم در آینده ورزش کشور موثر هستند.

/انتهای متن/

درج نظر