مولاوردی عازم ژاپن شد

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده جهت شرکت در دومین سمپوزیوم مشترک ایران و ژاپن با عنوان «زنان، آموزش و توانمند سازی اقتصادی» عازم ژاپن شد.

0
به گزارش به دخت به نقل از مهر، پایگاه اطلاع رسانی معاونت امور زنان و خانواده، شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، به همراه جمعی از فعالان حوزه زنان جهت شرکت در دومین سمپوزیوم بین المللی مشترک ایران و ژاپن به میزبانی بنیاد ساساکاوای ژاپن از ۲۵ لغایت ۲۹ بهمن، عازم این کشور شد. استمراربرگزاری سمپوزیوم مشترک ایران و ژاپن در حوزه زنان،که با حضور مقامات دو کشور انجام می پذیرد، در جهت تسهیل تعاملات دو جانبه به ویژه در حوزه حقوق بشر و پیگیری اهداف دیپلماتیک در سایر حوزه ها می باشد.

از برنامه های این سفر: حضور در سمپوزیوم بین المللی ایران و ژاپن با موضوع” زنان، آموزش و توانمند سازی اقتصادی، کنفرانس مطبوعاتی با حضور خانم آبه همسر نخست وزیر ژاپن و رئیس بنیاد ساساکاوای ژاپن، برگزاری پنل های تخصصی در سمپوزیوم زنان، سخنرانی در مرکز مطالعات ادیان توحیدی دانشگاه دوشیشا، و ملاقات های رسمی معاون رئیس جمهور با مقامات رسمی ژاپن، را می توان برشمرد.

/انتهای متن/