ارسال 90 پایان نامه و 60 مقاله علمی به بخش دانشگاهی جشنواره مد و لباس

مدیر بخش علمی و دانشگاهی ششمین جشنواره مد و لباس فجر گفت: تاکنون تعداد بیش از 90 پایان نامه و 60 مقاله علمی از دانشگاه‌های مختلف کشور که از رشته‌های مرتبط با حوزه مد و لباس برخوردار بوده‌اند به بخش علمی دانشگاهی واصل شده است.

0

به گزارش به دخت به نقل از فارس،راضیه حشمی پور مدیر بخش علمی دانشگاهی ششمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر گفت: جلسات هیأت علمی ششمین دوره جشنواره فجر آغاز شد.

وی ادامه داد: در دوره جاری از حیث کمیت و تعداد مقالات و پایان نامه‌ها، وضعیت بسیار مطلوب‌تری نسبت به دوره‌های گذشته داشته‌ایم و همین طور از لحاظ کیفیت آثار رسیده به نظر هیأت علمی نیز ارتقاء علمی محسوسی نسبت به آثار پژوهشی سال‌های قبل مشاهده می‌شود.

حشمی‌پور با اشاره به تعداد آثار پژوهشی دریافت شده در بخش علمی و دانشگاهی این جشنواره افزود: تاکنون تعداد بیش از 90 پایان نامه و 60 مقاله علمی از دانشگاه‌های مختلف کشور که از رشته‌های مرتبط با حوزه مد و لباس برخوردار بوده‌اند به بخش علمی دانشگاهی واصل شده است.

مدیر بخش علمی دانشگاهی بنیاد ملی مد و لباس گفت: جشنواره ششم با استقبال مطلوبی از سوی جامعه علمی کشور مواجه شده است و در عین حال داوری مقالات و پایان نامه‌های پژوهشی مطابق با شاخصه‌های نوآوری، خلاقیت و سایر مولفه‌های  علمی و پژوهشی در حال انجام است.

حشمی پور با بیان اینکه برای داوری علمی مقالات و پایان نامه های این دوره جشنواره، از اساتید مجرب دانشگاه‌های معتبر کشور دعوت شده است، خاطرنشان کرد: مهلت ارسال مقالات و پایان نامه‌ها پایان یافته و در انتظار آغاز ایام برگزاری ششمین جشنواره مد و لباس فجر هستیم.

/انتهای متن/

درج نظر