هدیه عروسی رهبر معظم انقلاب به زوج جوان انزلی چی + عکس

خبری در بین جوانان انزلی و فضای مجازی دست به دست شد که حکایت از هدیه رهبر معظم انقلاب به یک زوج جوان انزلی چی داشت.

0

به گزارش به دخت به نقل از خزر و به نقل از صدای ساحل، شب گذشته خبری در بین جوانان انزلی و فضای مجازی شهرستان دست به دست می شد که حکایت از هدیه رهبر معظم انقلاب به یک زوج جوان انزلی چی داشت. همین پیام دلیلی شد که خبرنگار صدای ساحل با این زوج جوان مصاحبه ای داشته و احساسات آنان را جویا شود.

این زوج جوان در این خصوص به صدای ساحل گفتند: شهریور ماه امسال بود که نامه ای را به دفتر رهبر معظم انقلاب همراه با کارت دعوت عروسی ارسال کردیم، اگر چه میدانستیم حضور ایشان درجشن عروسی ما شدنی نیست اما دلخوش بودیم به پاسخی بودیم که قرار بود از جانب ایشان به دست ما برسد.

وی افزود: راستش ۳ ماه صبر کردیم، دیگر از دریافت پاسخ نامه، نا امید شده بودیم که ناگهان بسته پستی از دفتر رهبر انقلاب به خانه ما تحویل داده شد.
 
این داماد همچنین در ادامه گفت: این هدایا نه از جهت مالی و دنیوی بلکه از جهت معنوی و برکتی که در زندگی من و همسرم حاصل می کنند ارزش والایی دارند،
 
ارزشی که با هیچکدام از هدایی که در جشن ازدواج دریافت کردیم قابل قیاس و اندازه گیری نیست.
 
وی در پایان تاکید کرد: رهبر انقلاب پدر معنوی همه جوانان این سرزمین است و خانواده کوچک و دو نفره من و همسرم به خوبی این انرژی مثبت پدرانه را در هدایای ویژه رهبر معظم انقلاب احساس میکند.

/انتهای متن/

درج نظر