افزایش ساعت کار اتاق‌های مادر و کودک مترو تهران

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران از افزایش ساعات کاری اتاق مادر و کودک در ایستگاه‌های مترو خبر داد.

0

به گزارش به دخت به نقل از تسنیم، روابط عمومی مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران وحومه، محمد بنی حسن گفت: با توجه به استقبال زیاد مسافران از خدمات دهی اتاق مادر و کودک بعد از کارشناسی‌های انجام شده و جلسات مشترک با کار گروه‌های مربوطه تصمیم افزایش ساعت کاری اتاق‌های مادر و کودک گرفته شد.
وی افزود: تا اواخر تابستان اتاق‌های مادر و کودک تنها از ابتدای هفته تا چهارشنبه فعال بودند که طبق تصمیم گیری جدید ابتدا این اتاق ها در تمامی ایام هفته فعال شده‌اند و اکنون هم ساعت کاری آنها افزایش پیدا کرده است.
محمدبنی حسن با اشاره به اینکه ساعت کار اتاق مادر و کودک از آغاز بهره برداری تنها در ساعت اداری بود تصریح کرد: اکنون ساعت کار اتاق‌های مادر و کودک از ساعت 6 و 30 دقیقه صبح تا 22شب افزایش یافته و پذیرای مادران و کودکان جهت خدمات دهی است.
لازم به ذکر است که تاکنون هفت اتاق‌ مادر و کودک در ایستگاه‌های صادقیه، تئا‌تر شهر، امام خمینی(ره)، پایانه جنوب، تهرانپارس، بهارستان و عبدل آباد افتتاح شده است.

/انتهای متن/

درج نظر