پیشنهاد ویژه به همسر بشار اسد در قبال ترک سوریه

همسر رئیس جمهوری سوریه می‌گوید، تاکنون همه پیشنهادها برای ترک کشورش را به دلیل بحران جاری رد کرده است وی گفت: به من پیشنهاد شد که سوریه را ترک کنم یا بهتر بگوییم، از سوریه فرار کنم. همسر اسد توضیح داد: این پیشنهادها شامل ضمانت‌هایی درباره سلامتی و حفاظت از فرزندانم و حتی ضمانت‌های مالی هم بود.

0

به گزارش به دخت به نقل از فارس، «اسماء الاسد» همسر رئیس جمهوری سوریه، بعد از سالها، با یک رسانه خارجی مصاحبه کرده و گفته که حاضر نشده است سوریه را به دلیل بحران ترک کند.

همسر بشار اسد در گفت‌وگو با شبکه «روسیه 24»‌ در پاسخ به این سوال که «در خلال جنگ، از کشور فرار نکردی. آیا کسی تو را برای نجات زندگی‌ات به فرار سفارش کرد و پاسخ شما چه بود» گفت: ابدا به این فکر نکردم که در جایی غیر از سوریه باشم.

اسماء الاسد گفت: آنچه شما گفتید درست است. اولا از ابتدای بحران اینجا (سوریه) بودم و هیچ وقت به اینکه در جایی دیگر باشم فکر نکردم. دوم اینکه، بله. به من پیشنهاد شد که سوریه را ترک کنم یا بهتر بگوییم، از سوریه فرار کنم.

همسر اسد توضیح داد: این پیشنهادها شامل ضمانت‌هایی درباره سلامتی و حفاظت از فرزندانم و حتی ضمانت‌های مالی هم بود. نیاز نیست شما نابغه باشید که درک کنید،‌ آنچه آنها دنبالش بودند،‌ چه بود.

اسماء الاسد هدف صاحبان این پیشنهادها را بی‌اعتماد کردن مردم به رئیس جمهور سوریه ذکر کرد و گفت: مسئله مربوط به راحتی یا آسایش فرزندان من نبود. تلاش آنها برای خلل وارد کردن در اعتماد مردم به رئیس جمهورشان بود.
/انتهای متن/

درج نظر