بازدید برخی از اعضای فراکسیون زنان از بیمارستان مفید و نمایشگاه کودک

یک عضو فراکسیون زنان از بازدید برخی از اعضای این فراکسیون از بیمارستان مفید و نمایشگاه ویژه‌ای برای کودکان به مناسبت هفته جهانی کودک خبر داد.

0

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا، طیبه سیاوشی  اظهار کرد: روز گذشته بنده به همراه خانم سلحشوری به عنوان رئیس فراکسیون زنان و خانم‌ها فاطمه سعیدی، فاطمه ذوالقدر و فاطمه حسینی بازدیدی از بیمارستان مفید داشتیم و در جریان این بازدید جلسه بسیار موثری با روسا و مدیران بیمارستان مفید برگزار شد و از بخش‌های مختلف نیز بازدید کردیم.

طیبه سیاوشی- نماینده تهران

وی با بیان اینکه این بازدید در راستای هفته جهانی کودک با مصادف با روز شهادت حضرت علی‌اصغر (ع) انجام شد، گفت: ما برای بزرگداشت هفته کودک بین کودکان بیمارستان مفید رفتیم چون مایل به آشنایی با بخش‌های مختلف این بیمارستان و تلاش‌های صورت گرفته در این بیمارستان بودیم. طبیعتاً چون یکی از وظایف نمایندگان آشنایی با مسائل و مشکلات است ما در بیمارستان تخصصی کودکان حضور پیدا کرده تا از نزدیک در جریان وضعیت این بیمارستان و رسیدگی‌های صورت گرفته قرار گیریم.

نماینده تهران با بیان اینکه کودکان در بیمارستان مفید به دلایل مختلف بستری هستند، افزود: خوشبختانه وزارت بهداشت با کمک خیرین کمک‌هایی به بیمارستان مفید کرده و اکنون چهره این بیمارستان در ظاهر چهره‌ کودکانه‌ای دارد که می‌تواند در روحیه کودکان بیمار تاثیرگذار باشد.

سیاوشی همچنین با اشاره به بازدید امروزش از نمایشگاه ویژه کودکان به مناسبت هفته کودک در مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: بنده امروز بازدیدی از این نمایشگاه داشتم که طبق گزارش ارائه شده استقبال خوبی از این نمایشگاه شده و تاکنون حدود 20 هزار کودک از آن بازدید داشته که قابل تقدیر است.

وی افزود: در این نمایشگاه کودکان با پیام عاشورا و همچنین آیین‌های دینی در شهرهای مختلف آشنا می‌شود. همچنین در این نمایشگاه فرهنگ عاشورا در قالب انیمیشن نیز به نمایش گذاشته شده است که در مجموع فعالیت خوب و موثری است که امیدواریم در آینده نیز گسترش یابد.

/انتهای متن/

درج نظر