نقشه عجیب یک مرد برای جلوگیری از درخواست طلاق همسرش

مردی که برای جلوگیری از درخواست طلاق از سوی همسرش، سه نفر را اجیر کرده بود تا از او سرقت کنند، دستگیر شد.

0

به گزارش به دخت به نقل از شرق، پرونده این مرد که شوهرخواهرش و دو نفر دیگر را برای سرقت از همسرش اجیر کرده بود، در شعبه پنجم دادسرای ناحیه ٣٤ تهران در حال رسیدگی است.
او درباره جرمی که مرتکب شده بود، گفت: «من ١٩ سال با همسرم زندگی کردم و یک دختر ١٥ساله دارم. مدتی قبل از این حادثه با همسرم دچار اختلاف شدم، همسرم قصد داشت طلاق بگیرد، اما به‌ خاطر علاقه‌ای که به او داشتم، نمی‌خواستم از من جدا شود. به همین خاطر تصمیم گرفتم با طراحی نقشه سرقت از او زهر چشم بگیرم و همسرم را به زندگی برگردانم. پس از طراحی نقشه برای اجرای آن با شوهرخواهرم تماس گرفتم و ماجرا را برایش تعریف کردم، از او خواستم زمانی که در منزل نیستم، به خانه‌ام برود و طلاجات همسرم را سرقت کند».

متهم در ادامه گفت: «ساعت ٩ صبح، زمانی که همسرم خواب بود، از خانه بیرون رفتم و به شوهرخواهرم گفتم به منزلم برود، پیش از آن کلید در ورودی ساختمان و واحدمان را به شوهرخواهرم دادم و او همراه با برادر و پسر‌عمه‌اش به منزل من رفتند. آنها پس از ورود به منزلم دست‌وپای همسرم را بستند و طلاها، لپ‌تاپ و گوشی او را سرقت کردند. پس از آن، ساعت ١١ صبح روز سرقت شوهرخواهرم با من تماس گرفت و گفت کارش را انجام داده است. بعد با او قرار گذاشتم و اموال سرقتی را از شوهرخواهرم گرفتم. پس از آن نیز پنج میلیون تومان به او دادم. همچنین بعد سرقت همسرم با من تماس گرفت و جریان را توضیح داد. بعد از آن نیز پرونده‌ای در رابطه با سرقت تشکیل دادیم و همراه با همسرم از سارقان شکایت کردم، اما من موضوع را به روی خودم نیاوردم.

متهم درباره نحوه دستگیری‌اش توضیح داد: «بعد از این اتفاق مأموران پرونده به من مشکوک شدند و چند بار من را به اداره آگاهی احضار کردند که در نهایت تصمیم گرفتم به سرقت اعتراف کنم، می‌خواستم همسرم را به زندگی برگردانم و به خاطر علاقه‌ای که به او داشتم این کار را انجام دادم». بنا بر این گزارش رسیدگی به پرونده این مرد همچنان ادامه دارد و بازپرس برای او قرار قانونی صادر کرده است.

/انتهای متن/

درج نظر