تغییر نقش زنان داعشی از همسر به عامل تروریستی!

زنان عضو گروه تروریستی داعش به انجام عملیات تروریستی در اروپا می‌پردازند.

0

به گزارش به دخت به نقل از باشگاه خبرنگاران، روزهای پیروزی گروه تروریستی داعش و تسلط آن بر بخش‌ وسیعی از سوریه و عراق به پایان رسیده است. امابا اینکه چندین ارتش در میدان جنگ به آن حمله کرده‌اند این گروه شیطانی به تلاش خود و فعالیت‌های تروریستی‌اش ادامه می‌دهد. مرحله جدید اقدامات داعش بوسیله زنان انجام می‌شود و احتمالاً اروپا صحنه‌ای مناسب برای آنها خواهد بود.

البته این مرحله جدید قبلاً هم پیش‌بینی شده بود اما بازداشت‌های اخیر در فرانسه این موضوع را تأیید می‌کند. پلیس فرانسه چهارم سپتامبر، یک ماشین پارک شده در مقابل کلیسای «نوتردام» پاریس پیدا کرد. این ماشین حامل مواد منفجره بود. تحقیقات پلیس و یافتن اثر انگشتی روی ماشین به بازداشت یک زن در جنوب فرانسه انجامید. پس از مدتی پلیس سه زن دیگر را در این رابطه دستگیر کرد که یکی از آنها در تلاش برای فرار یکی از افراد پلیس را به ضرب چاقو زخمی کرد.

پلیس فرانسه پس از مدتی اعلام کرد یک گروه متشکل از زنان را یافته است که کاملاً تحت تأثیر گروه تروریستی داعش هستند. این تجربه نشان می‌دهد زنان نیز پذیرای عقاید گروه تروریستی داعش هستند. این گروه شیطانی برای ساخت یک جامعه نیازمند جذب زنان به عنوان همسران اعضای خود است.

در حال حاضر نیروهای پلیس اروپا بویژه در فرانسه آماده باش هستند. بنابراین داعش زیر فشار است و اعضای آن نمی‌توانند به راحتی در عملیات تروریستی شرکت کنند و این کار به زنان محول می‌شود.

پیش از این زنها برای عضویت در گروه تروریستی داعش به سوریه یا عراق سفر می‌کردند ولی این گروه شیطانی از آنها خواسته تا به منطقه جنگ نروند. با این توصیف، نقش زنان در انجام عملیات تروریستی تغییر می‌کند و فعالیت آنها در اروپا بیشتر می‌شود.

/انتهای متن/

درج نظر