چهارمین نمایشگاه تخصصی پوشاک ایران برگزار می‌شود

چهارمین نمایشگاه تخصصی پوشاک ایران «Iran mode» از 13 تا 16 شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

0

به گزارش به دخت به نقل از گروه جامعه خبرگزاری فارس، چهارمین نمایشگاه تخصصی پوشاک ایران با حضور تولید کنندگان، واحدهای بزرگ و کوچک تولیدی و دست اندرکاران صنعت پوشاک کشور، از 13 تا 16 شهریور ماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

در چهارمین  نمایشگاه بین المللی صنعت پوشاک ایران که به همت  اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران و همراهی کارگروه ساماندهی مدو لباس کشور برگزار می‌شود، چندین شرکت و واحد تولیدی داخلی، برترین تولیدات پوشاک، شامل انواع پوشاک مردانه، زنانه و بچگانه در قالب طرح‌ها و رنگ‌های گوناگون و همچنین دستگاه‌ها و تجهیزات تولید پوشاک و نوین‌ترین طرح‌ها و مدل‌های طراحی و تولید پوشاک را در فضایی بالغ بر 4 هزار متر در معرض دید علاقه مندان قرار می‌دهند.

ایجاد رقابت و تبادل اطلاعات بین تولیدکنندگان و صادرکنندگان پوشاک، ارتقای سطح تولید داخلی کشور، علمی کردن طرح تولید لباس داخلی، کمک به توسعه اشتغال، بازاریابی و افزایش صادرات و افزایش راندمان تولید داخلی، مهمترین اهداف برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت پوشاک ایران است.

بر اساس این گزارش، چهارمین نمایشگاه پوشاک ایران «ایران مُد» از 13 تا 16 شهریور ماه هر روز از ساعت 12 تا 20 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران سالن 38B آماده بازدید علاقه‌مندان خواهد بود.

/انتهای  متن/

درج نظر