دوخت رایگان چادر مشکی در نمایشگاه عفاف و حجاب

مصلی امام خمینی(ره) این روزها شاهد برگزاری نمایشگاه قرآن است که محصولات عرضه شده در بخش عفاف و حجاب آن نسبت به بازار ۱۰ تا ۳۰ درصد ارزان‌تر است.

0

به گزارش به دخت به نقل از مهرخانه، در بخش عفاف و حجاب این نمایشگاه ۱۱۱ غرفه محصولاتی چون انواع چادر، پوشش سر، ملزومات عفاف و حجاب، پوشش و مانتو اسلامی، کت و شلوار ایرانی اسلامی مردان و مانتو نوجوان و محصولات ویژه جشن تکلیف و اقلام مورد نیاز آن را عرضه می‌کنند.

غرفه دوخت چادر مشکی رایگان که با هدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و تسهیل دوخت چادر مشکی برای مخاطبان برپا شده با حضور ۱۰ خیاط روزانه ۳۰۰ چادر دوخته و تحویل می‌دهد که اولویت دوخت با کسانی است که پارچه چادر مشکی خود را از بخش عفاف و حجاب بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تهیه کرده باشند.

تخفیف ۱۰ تا ۳۰ درصدی محصولات حجاب در نمایشگاه
همچنین تخفیف ۱۰ تا ۳۰ درصدی در تمام غرفه‌های بخش عفاف و حجاب بمنظور تشویق، ترغیب و تسهیل خرید لحاظ شده که با توجه به تخفیفات ارائه شده برای مخاطبان قیمت‌ها نسبت به بازار بسیار مناسب تر بوده و تمامی اقشار جامعه قادر به تهیه ملزومات عفاف و حجاب مورد نیاز خود از این بخش هستند.

مهدکودک پذیرای کودکان مراجعه کننده به نمایشگاه است
در فضای بخش عفاف و حجاب غرفه‌ای به مهدکودک اختصاص یافته است که در طول مدتی که خانواده‌ها برای خرید در این بخش هستند می‌توانند کودکان خود را به آنجا بسپارند و در این مدت کودکان در این غرفه فعالیت‌های مختلفی را انجام می‌دهند از جمله آشنایی با شرایط روزه‌داری، کشیدن نقاشی، آشنایی با غذاهای قرآنی و در انتها از آنها عکس یادگاری گرفته می‌شود.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار “به سوی فهم قرآن” از ٢٤ خردادماه تا ٨ تیرماه مصادف با ٧ تا ٢٢ ماه مبارک رمضان به مدت ١٦ روز در مصلی بزرگ حضرت امام خمینی (ره) از ساعت ۱۸ تا۲۳:۳۰ برگزار می‌شود که بخش عفاف و حجاب در رواق شرقی شبستان مصلی امام خمینی (ره) میزبان علاقه‌مندان است.

/انتهای متن/

درج نظر