سارا “م.ج” با یاری خیرین جراحی شد+تصاویر

سارا م.ج که چند وقتی به خاطر بیماری رنج می‌برد، با یاری خیرین ایران جراحی شد و هم اکنون وضعیت او رضایت بخش است.

0

به گزارش به دخت به نقل از خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،‌ سارا م.ج یکی از اعضای خانواده 300 نفری مجتمع توانبخشی امام علی(ع) که چندی پیش به دلیل بیماری شدید در بستر بیماری گرفتار شده بود با کمک خیرین زیر تیغ جراحان رفت.

“سارا م.ج” پس از کش و قوس‌های فراوان بالاخره در بیمارستان خصوصی فرمانیه تهران پذیرش و دیروز پس از چکاپ پزشکی جراحی شد؛ حال عمومی خوب گزارش شده است و می‌تواند بازهم بین دوستان خود بازگردد.

سارا

سارا

 

موسسه نیک آفرینان غدیر که عهده دار نگهداری از معلولان مرکز توانبخشی امام علی(ع) است، طی اطلاعیه از تمامی خیرین که در روز‌های ابتدایی دختران این مجموعه را مورد لطف خود قرار دادند، تشکر کرد.

سارا

متن اطلاعیه به شرح ذیل است:

به نام خدا
همانا که پرودگار عالمیان نیکوکاران را در زمین وکیل خود قرار داد تا دست گیر بندگان ناتوان خود باشند؛ این فرصت را پیدا کردیم ، دست به دست یکدیگر داده و از کوله بار غم و درد دختران معلول این مرز و بوم کم کنیم.

سارا م.ج، یکی از ده‌ها دختر معلولی که به خاطر شرایط خاص فیزیکی اندامش، با بیماری دست و پنچه نرم می‌کرد، با توفیق الهی و یاری سبز نیکوکاران در سراسر کشور، در یکی از بهترین بیمارستان‌های تهران جراحی شد و بنا به گفته پزشکان حال عمومی رضایت بخش است.

امید است در سایه لطف پرودگار هر روز شاهد کمتر شدن رنج و اندوه دختران معلول ایران باشیم.

/انتهای متن/

درج نظر