حوادث/ پرستار قلابی، کودک ۳ ساله را ربود

پرستار قلابی بچه که کودک ۳ ساله‌ را ربود تحت تعقیب پلیس است؛ پلیس از شهروندان درخواست کرد اگر اطلاعاتی در خصوص هویت واقعی، محل سکونت یا محل تردد این شخص دارند در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار دهند.

0

به گزارش به دخت به نقل از فارس،در روز 18 مرداد 94 شخصی با مراجعه به کلانتری 145 ونک به مأموران اعلام کرد که پسر 3 ساله اش بنام «رزیوآریو» توسط خانمی حدودا 40-35 ساله که به عنوان مربی کودکش استخدام شده بود، ربوده شده است.
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع کودک ربایی و به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

حوادث/ پرستار قلابی، کودک ۳ ساله را ربود
پدر آریو ( شاکی پرونده ) پس از حضور در اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در فروردین سال 94 پدر و مادرم در طبقه ششم مجتمع مسکونی خودمان در [منطقه] ملاصدرا به همراه پسرم ( آریو ) بودند که با خانمی بنام «مرجان لاهیجی» که به گفته خودش متخصص تربیت کودکان خردسال است آشنا شدند.
مقرر شد از 31 فروردین، هر دوشنبه این خانم به منزل پدر و مادرم بیاید و با پسرم در زمینه نقاشی و موسیقی کار کند.
این خانم هر دوشنبه می آمد و ظاهرا به فرزندم علاقه مند شده بود و متقابلا پسر من نیز به ایشان علاقه نشان می داد.
پس از گذشت مدت کوتاهی، این خانم پیشنهاد داد که فرزندم را برای گردش به بیرون از خانه ببرد.
در دفعات اول، این خانم به همراه من و همسرم نسبت به بیرون بردن پسرم اقدام می کرد تا اینکه سرانجام در مورخه 18 مرداد 94 پسرم را به تنهایی از خانه بیرون برد.
شاکی پرونده در خصوص نحوه اطلاع از ربایش فرزندش به کارآگاهان گفت: در ساعت 18:30 مورخه 18 مرداد 94 ، خانم مرجان لاهیجی پسرم را از منزل بیرون برد؛ در طی یکی دو ساعت همسرم چندین بار با گوشی تلفن همراه وی به شماره تماس 2530****0901 تماس می گرفت.
آخرین بار در ساعت 20:30 مورخه 18 مرداد 94 همسرم با این خانم تماس گرفت و ایشان مدعی شد که در نزدیکی میدان ونک است و به زودی به خانه می رسد اما پس از آن گوشی تلفن همراه ایشان خاموش شد و دیگر جوابگو نبود و پسرم را به منزل بازنگرداند.
همزمان با انجام اقدامات پلیسی جهت پیدا کردن آریو و دستگیری خانم تحت عنوان مربی کودک که خود را با هویت مجعول مرجان لاهیجی معرفی کرده بود، در مورخه 29 مرداد 94 کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که راننده یک آژانس اتومبیل کرایه در محدوده بهشت زهرا اقدام به بازگرداندن آریو به پدر و مادرش کرده است.
تحقیقات از راننده آژانس در دستور کار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
وی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: حدودا ساعت 13:00 مورخه 29 مرداد 94 در مقابل در آژانس ایستاده بودم که خانمی حدودا 35 ساله پسربچه ای را نزد من آورد و با دادن یک آدرس بر روی یک تکه کاغذ عنوان داشت که بچه را نزد پدرش در آدرس ملاصدرا برسان و کرایه را نیز از پدرش دریافت کن.
مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار این خبر اعلام کرد: با وجود پیدا شدن کودک ربوده شده و بازگشت سالم وی نزد خانواده اش، دستگیری متهم پرونده همچنان در دستور کار اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار داشته و دستور انتشار بدون پوشش تصویر بدست آمده از متهم از سوی بازپرس پرونده صادر شده است.
لذا از همه شهروندان که موفق به شناسایی تصویر این خانم ( متهم ) شده و اطلاعاتی در خصوص هویت واقعی، محل سکونت یا محل های تردد این شخص دارند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را از طریق شماره تماس 51055511 در اختیار کارآگاهان اداره یازدهم مبارزه با آدم ربایی پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

/انتهای متن/