جمع آوری البسه با نماد پرچم‌های آمریکا و انگلیس

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از جمع آوری البسه با نماد پرچم های آمریکا، انگلیس و نقوش شیطان پرستی خبر داد و گفت: با فروشگاه هایی که اقدام به توزیع اینگونه البسه کنند برابر قانون نظام صنفی برخورد و نسبت به پلمب آنها اقدام خواهد شد.

0

به گزارش به دخت به نقل از فارس، سرتیپ پاسدار حسین ساجدی نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به جمع آوری البسه منقش به نماد آمریکا، انگلیس و علائم شیطان پرستی در شهر تهران گفت: در پی گزارش های مردمی و بررسی های کارشناسانه مجموعه پلیس و اداره اماکن پایتخت، از فروشگاه ها و دستفروشی های سطح شهر تهران مشخص شد که طی 2 هفته گذشته تعدادی از فروشگاه ها و دستفروشان اقدام به عرضه البسه با نقوش پرچم آمریکا، انگلیس و علائم شیطان پرستی نموده اند.

رئیس پلیس پایتخت افزود: به همین منظور به صورت نامحسوس محل های فروش و عرضه این نوع پوشاک تحت نظارت قرار گرفت و با اطلاعات به دست آمده از این محل ها مأموران دریافتند که چند عامل اصلی به صورت متمرکز البسه مذکور را در اختیار این فروشندگان قرار می دهند.

سردار ساجدی نیا تصریح کرد: پس از شناسایی محل های عرضه این نوع پوشاک، مراتب در اختیار مقام قضایی قرار گرفت که متعاقبا با هماهنگی صورت گرفته صبح امروز پلیس اقدام به جمع آوری این گونه البسه نمود و عاملان اصلی توزیع آن را نیز دستگیر کرد.

وی اعلام داشت: طی رصدی که از سوی پلیس صورت گرفته است مشخص شد شهروندان تهرانی نه تنها تمایلی به خرید این گونه البسه ندارند، بلکه در تقبیح آن با ارائه گزارش های مکتوب و تلفنی، محل های عرضه و توزیع آن را به پلیس معرفی کردند.

ساجدی نیا تصریح کرد: با متصدیان مغازه یا فروشگاه هایی که اقدام به توزیع این گونه البسه کنند یا آن را در معرض دید عمومی قرار دهند برابر قانون نظام صنفی برخورد و نسبت به پلمب اینگونه واحدها آنها اقدام خواهد شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ضمن تشکر از همکاری مستمر شهروندان از مردم خواست تا ضمن تماس با تلفن مرکز فوریت های پلیسی 110 یا ارائه گزارش های مکتوب، اطلاعات خود را در اختیار پلیس قرار دهند تا ماموران بتوانند در اسرع وقت ضمن رسیدگی به موضوع، اقدام قانونی متناسب با آن را انجام دهند.

/انتهای متن/