تازه عروس دست داماد را در پوست گردو گذاشت

0

تازه‌عروس ساعتی قبل از جشن عروسی، دست داماد و میهمانان را در پوست گردو گذاشت و با بستن چمدان‌هایش راهی کشور آلمان شد.
به گزارش به دخت به نقل از جماران، چند روز قبل مردی وارد اداره پلیس شد و از مأموران برای بازگرداندن همسرش از کشور آلمان درخواست کمک کرد.

شاکی در توضیح ماجرا گفت: من استاد دانشگاه هستم. مدتی قبل از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام با دختری به نام پرستو که همراه خانواده‌اش مقیم کشور آلمان بود، آشنا شدم. او گفت گاهی همراه خانواده‌اش به ایران سفر می‌کند. ارتباط مجازی ما ادامه داشت تا اینکه به پرستو علاقه‌مند شدم و او را در سفری که به ایران داشت، ملاقات کردم. در همان اولین قرار به او پیشنهاد ازدواج دادم که آن را مشروط قبول کرد. او شرط گذاشت بدون اجازه من حق داشته باشد به سفر خارج از کشور برود و در دفترخانه این شرط را ثبت کنم. من هم به خاطر علاقه‌ای که به او پیدا کرده بودم، شرط را قبول کردم. چند روز بعد هم به صورت رسمی عقد کردیم و مشغول آماده کردن مقدمات عروسی شدیم. چند روز قبل بعد از تعیین روز عروسی، کارت عروسی سفارش دادیم و میهمانان را به تالار دعوت کردیم.

مرد جوان ادامه داد: یک شب قبل از برگزاری جشن پرستو به خانه ما آمد و داشتیم درباره نحوه برگزاری مراسم هم حرف می‌زدیم که مادرم وارد بحث شد و بین او و پرستو مشاجره‌ای روی داد. وقتی مشاجره بالا گرفت، پرستو به حال قهر خانه را ترک کرد. سعی کردم او را آرام کنم و به خانه برگردانم اما قانع نشد و به خانه پدرش رفت. صبح روز بعد در حالی که ماشین را گل زده بودم به در خانه پرستو رفتم تا او را به آرایشگاه ببرم. وقتی زنگ خانه‌شان را زدم مادرش مقابل در خانه آمد و گفت پرستو چمدان‌هایش را بسته و راهی آلمان شده است. اول فکر کردم‌ شوخی می‌کند اما بعد متوجه شدم که ماجرا کاملاً جدی است و عروس دستم را در پوست گردو گذاشته و راهی سفر شده است.

خیلی زود خودم را به فرودگاه رساندم اما متوجه شدم که پرستو به طرف آلمان پرواز کرده است. شاکی در پایان گفت: من پول زیادی ‌برای مراسم در تالار هزینه کردم اما همسرم با فرار به آلمان آبروی من و خانواده‌ام را برد. حالا از همسرم شکایت دارم و درخواست دارم پرستو از طریق مراجع قانونی به ایران برگردانده شود.

با طرح این شکایت پرونده برای بررسی بیشتر به دستور قاضی حسین‌پور، بازپرس دادسرای جنایی پایتخت در اختیار مأموران پلیس قرار گرفت.

/انتهای متن/

درج نظر