قویترین اما خطرناک ترین محصول لاغری

فنترمین، یک داروی کلی است که در حدود چند دهه است که وجود دارد و توانسته علیرغم ورود رقبای جدید همچنان در گروه قرص های لاغری قرار بگیرد.

0

فنترمین، یک داروی کلی است که در حدود چند دهه است که وجود دارد و توانسته علیرغم ورود رقبای جدید همچنان در گروه قرص های لاغری قرار بگیرد.

به گزارش به دخت و به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ این دارو به عنوان عاملی موثر در در آغاز رژیم های غذایی برای افراد دچار اضافه وزن شدید تجویز می شود.با این حال phentermine به عنوان یک محرک است که در صورت سومصرف طولانی  می تواند هزینه های سنگینی برای مصرف کنندگان داشته باشد.

مساله مهم اینجاست که بسیاری از پزشکان برای رژیم های لاغری این دارو را تجویز می کنندو در واقع از ارکان اصلی کلینیک های ویژه لاغری به شمار می رود.

فن ترمین اثر پایداری دارد با این  وجود FDA همچنان تایید چهار محصولات کاهش وزن جدید پس از 2012، ادامه  می دهد. فن ترمین – در سال 1959 تصویب شده و در حال حاضر توسط چند تولید کننده ساخته شده است.

فن ترمین ارزان است، اغلب با قیمتی نه چندان زیاد در دسترس قرار دارد.. داروهای جدیدتر، در مقابل، می تواند صدها دلار هزینه ماهانه داشته باشد و گاهی اوقات توسط بیمه پوشش داده نمی شود.
 
در 1990، فن ترمین به عنوان یکی از درمان  های ترکیبی شناخته شده مورد استفاده قرار گرفت، احساس کاهش وزن بعدها منجر به این مساله شد که ممکن است کاهش وزن مشکلات دریچه قلبی را ایجاد کند. فن فلورامین و دکس فن فلورامین از دیگر داروهای عمومی است که در بخش درمان کاربرد داشته و با مشکلات قلبی بی ارتباط هستند و اجازه دسترسی به آنها وجود دارد. گفتنی است  فن ترمین زمانی تصویب گردید که شرکت سازنده استانداردها را رعایت نکرده و تنها از طریق آزمایشات رسمی مورد شناخت قرار گرفته است.

با این حال، بیمارانی که فن ترمین را استفاده می کنند باید غربالگری شوند، چرا که دارو می تواند مشکلات قلبی موجود را تشدید کرده  و افراد مبتلا را دچار اختلالات غذا خوردن کند.

/انتهای متن/

درج نظر