طلاق به خاطر تماشای سریال های ماهواره ای

تماشاي سريال‌هاي ماهواره‌اي براي زن جوان دردسر ساز شد و باعث شد كه زندگي مشترك با شوهرش براي هميشه پايان يابد.

1

به گزارش به دخت و به نقل از مردم سالاری، چندي پيش زوج جواني به دادگاه خانواده رفتند و درخواست طلاق دادند. مرد جوان در خصوص علت آن به قاضي گفت: آقاي قاضي همسرم از صبح تا شب شبكه‌هاي ماهواره‌اي و سريال‌هاي آن را تماشا مي‌كند. او آنقدر اين سريال‌ها را تماشا كرده كه روي مغزش اثر گذاشته و تحت تاثير آنها زندگيمان را هم به نابودي كشاند.

 وي افزود: او هميشه به من شك دارد و اين احساس شك در اين اواخر بيشتر هم شد و من فكر مي‌كنم به خاطر ديدن اين سريال‌ها است. هميشه به من گيرهاي الكي مي‌دهد و بي دليل دعوا به راه مي‌اندازد. هرچه به او مي‌گويم از ديدن اين سريال‌ها دست بردار فايده اي ندارد. براي همين تصميم گرفتم ديگر كنار اين زن زندگي نكنم.

 زن جوان نيز به قاضي گفت: آقاي قاضي همسرم اين موضوع را بهانه كرده است. اگر من به او شك دارم به خاطر سريال نيست، خودش كارهايي مي‌كند كه به او مشكوك شوم. حالا هم كه تصميم دارد براي هميشه از من جدا شود. اين‌ها نشان مي‌دهد كه شوهرم نسبت به من دلسرد شده و نمي‌خواهد با من زندگي كند.

 بعد از صحبت‌هاي اين زوج، قاضي سعي كرد آنها را از جدايي منصرف كند. ولي وقتي اصرار هردوي آنها را ديد حكم طلاق را صادر كرد.‎

/انتهای متن/

نمایش نظرات (1)