عروسی‌های لوکس و کوتاه هالیوودی

عمده ازدواج‌های ستارگان هالیوود که بسیار لوکس و پر زرق و برق است باید دید چقدر عمر می‌کند و هر کدام از این ستارگان چند بار برای برپایی این جشن‌ها دست به جیب می‌شوند.

0

سرویس زنگ تفریح به دخت/ 

به گزارش به دخت به نقل از فارس،فرهنگ ازدواج کم خرج برای بیشتر آدم پولدارهای روی زمین نوعی توهین تلقی می شود و ستاره ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. به خصوص که با این همه ولخرجی، به سوژه داغ رسانه ها تبدیل می شوند اما شاید طرفداران این ستاره ها که دوست دارند ازدواجشان به پرزرق و برقی ستاره محبوب شان باشد، کمتر بدانند که آخر و عاقبت این ازدواج ها به کجا می رسد.

الیزابت تیلور: بازیگر معروف سال‌های نه چندان دور سینمای جهان که با فیلمی مانند گربه‌ای روی شیروانی داغ به خاطره‌ها پیوسته برای ازدواج هفتمش با لری فورتنسکی تا توانست خرده فرمایش داشت. لباس خانم تیلور 30 هزار دلار، غذای میهمانان 500 هزار دلار و حلقه عروسی 10هزاردلار روی دست داماد هزینه گذاشت. با احتساب سایر موارد، هزینه این مراسم به 2 میلیون دلار رسید.

تام کروز: هرچقدر عروسی مجدد نیکول کیدمن با شوهرش کم خرج بود (در قیاس با سایر ستارگان سرشناس، این مراسم فقط 250 هزار دلار هزینه داشت) عروسی دوباره تام کروز خیلی خرج برداشت. او و کیتی هولمز مراسم ازدواج خود را در قصر باستانی واقع در رم ایتالیا برگزار کردند. لباس داماد 3 هزار دلار شد اما لباس کیتی 50 هزار دلار هزینه داشت. 100 هزار دلار هم هزینه لباس میهمانی بعد از عروسی شد. اما سایر هزینه‌های اعلام شده روی هم رفته 2 میلیون دلار ناقابل شد!

ادی مورفی: این بازیگر اصولا بازیگر متوسطی است اما دستمزد زیادی از تهیه‌کنندگان طلب می‌کند. ادی وقتی می‌خواست با نیکول میشل ازدواج کند هتل گرانقیمت «پلازا» را در نیویورک برای این کار انتخاب کرد. این مراسم در سال 93 برگزار شد. مورفی برای این مراسم 500 میهمان دعوت کرد. اما فهرست هزینه‌های مرد همیشه خندان بدین شرح است: لباس عروس 40 هزار دلار، کیک عروسی 25 هزار دلار، نوشیدنی 150 هزار دلار و نیروهای امنیتی 12 هزار دلار. مورفی در نهایت برای این عروسی یک و نیم میلیون دلار پرداخت کرد.

لیزا مینلی: این بازیگر سرشناس وقتی با همسرش که یک تهیه‌کننده است آشنا شد احتمالا نمی‌دانست پرخرج‌ترین عروسی این فهرست را رقم می‌زند. آنها در یکی از معروف‌ترین کلیساهای منهتن در سال 2002 با هم ازدواج کردند.850 میهمان در مراسم ازدواج آنها حضور داشتند تا بتوانند کیک 3 متری مراسم‌شان را بخورند. لباس عروس طراحی شده توسط باب مک کی 45 هزار دلار، 14 هزار دلار برای رزرو طراح لباس(تا به دیگران وقت ندهد)، کیک عروسی 40 هزار دلار، 700 هزار دلار هزینه گل و 150 هزار دلار هزینه خدمتکاران. بود. کل هزینه‌ها هم بالغ بر 3 و نیم میلیون دلار شد.

با همه این ها این ازدواج های پر زرق و برق اغلب آخر و عاقبت خوشی ندارند. درست مطابق همین فهرست بلندبالایی که برای هزینه های عروسی مشاهیر غرب وجود دارد، یک فهرست طولانی هم از طلاق های زود هنگام آنها در دست است که برخی از آنها نه تنها هدف این ستارگان از ازدواج را بی معنا جلوه می دهند، بلکه به کل عقل و منطق آنها را هم زیر سوال می برند!

کوتاهترین ازدواج‌های هالیوودی

رودولف والنتینو و جین آکر:  سال ازدواج: 1919 / دوام ازدواج 6 ساعت! / ستاره مشهور سینمای صامت و بازیگر تازه مطرح شده آن دوران، جشن عروسی باشکوهی گرفتند اما صبح روز بعد پس از یک دعوای شدید از هم جدا شدند. کسی علت جدایی این زوج را نفهمید. هر چند پیشخدمت هتل محل اقامت آنها ادعا می‌کرد که آنها بر سر نحوه صبحانه خوردن دعوا کرده‌اند. طلاق این دو از لحاظ رسمی 3 سال بعد ثبت شد اما رودلف و جین طی این سه سال، به جز همان 6 ساعت اولیه، حتی یک ثانیه هم در کنار هم نبودند.

درو باریمور و جرمی توماس: سال ازدواج: 1994 / دوام ازدواج: 3 روز / دروباریمور، دختر شرور ‌هالیوود در دهه 90 بود. ازدواج او با جرمی توماس تنها 3 روز و ازدواج او با تام گرین ـ در سال 2001 ـ تنها پنج ماه دوام آورد. او در بین این 2 ازدواج دوبار به علت اعتیاد به مواد مخدر به مرکز ترک اعتیاد فرستاده شد و هر 2همسرش اعتیاد وی به مواد مخدر را علت جدا شدن از وی ذکر کردند.

لیزاماری پریسلی و نیکلاس کیج: سال ازدواج: 1995/ دوام ازدواج: 3 ماه و 24 روز/ لیزا ماری پریسلی، دختر الویس پریسلی، خصوصیات پدرش را ارث نبرد و نه بازیگر موفقی شد نه خواننده ای محبوب. او در زندگی زناشویی هم چندان موفق نبود البته ازدواج اولش با دنی کو 6 سال و ازدواج دوم او با مایکل جکسون19 ماه دوام آورد. لیزا ماری، سومین بار با نیکلاس کیج که در آغاز راه شهرت و عاشق موسیقی الویس پریسلی بود، ازدواج کرد اما فقط 114 روز بعد،از او جدا شد. ازدواج چهارم او هم فقط 16 ماه دوام آورد.

الیزابت تایلور و نیکی هیلتون: سال ازدواج: 1950/ دوام ازدواج:8 ماه/ الیزابت تایلور در سال 1950 نوزده ساله بود که با نیکی هیلتون، هتلدار معروف و یکی از شرکای هتل‌های زنجیره‌ای هیلتون (متعلق به پدربزرگش پاریس هیلتون) ازدواج کرد اما خیلی زود از او جدا شد. او بعدها در مورد این ازدواج گفت: «تقصیر من بود. من آن زمان از لحاظ ظاهری کاملاً شبیه یک زن بالغ اما از لحاظ ذهنی مثل یک کودک بودم.» الیزابت تایلور، بازیگر مشهور در میان سینمایی‌ها رکورددار ازدواج بود. او در مجموع طی50 سال 8 بار ازدواج کرد که طولانی‌ترین آنها 9 سال دوام آورد. ازدواج هفتم او با مردی بود 22 سال کوچکتر از خودش.

بریتنی اسپیرز خواننده آمریکایی است که گاهی حواشی پر سر و صدایی درباره اعتیادش به مواد مخدر، چند بار ازدواج و رفتارهای غیرطبیعی منتشر می شود. بریتنی فقط 55 ساعت بعد از ازدواج با جیسون الکساندر، یکی از دوستان قدیمی خود در شهر لاس‌وگاس، از او جدا شد.

او به خبرنگاران گفت که هدفش از ازدواج، فقط تجربه اندوزی بوده است. همان زمان گفته می‌شد این کار این ستاره جنجالی هم برای جلب توجه رسانه‌ای بوده است.

اما درمیان سینمایی ها، ازدواج هایی که لقب کوتاهترین و طولانی ترین را به خود اختصاص داده اند، باز هم یافت می شود. کوتاهترین ها عبارتند از: 1-  اوا براون – آدولف هیتلر: 1روز / 2- آدرینه لاروسا- استیون سیگال: 1 روز/ 3-  لیندا همیلتون – جیمز کامرون: 8 ماه/ 4- کنیتا دردریان – فرانکی: 11 ماه5/  5-  جولیا رابرتز – هیل لاموت: 21 ماه/ 6- بریتنی اسپیرز – کوین فدرلاین: 2 سال/ 7- پاملا اندرسون – تامی سی: 2 سال

 /انتهای متن/

درج نظر