آیین نکوداشت «احترام برومند» برگزار شد

آیین نکوداشت «احترام برومند» در آیین اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان برگزار شد.

0
به گزارش به دخت به نقل از مهر، آیین نکوداشت «احترام برومند» پیش از ظهر چهارشنبه در آیین اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان برگزار شد.

احترام برومند در آیین نکوداشت خود با تشکر از همه مسئولین جشنواره گفت: امیدوارم به حرف هایی که دبیر جشنواره در مورد تئاتر زد، توجه شود.

وی با بیان اینکه امروز از من تجلیل می شود در حالیکه خود را لایق نکوداشت نمی دانم، بیان کرد: از مریم کاظمی دبیر جشنواره و کسانی که از بنده تجلیل کردند ممنونم هرچند که خواستند کم لطفی سالیانی راجبران کنند که البته خود در آن دخالت نداشتند.

برومند در ادامه با اشاره به اینکه در شما کودکان دیروز، گوشه گمشده خاطرات بچگی خود را جستجو می کنم، اظهار داشت: زمانی که به شما نگاه می کنم بچه هایی که در دورانی که من کار کودک می کردم، کودکی خود را گذراندند و می بینم  شما هر آنچه هستید دلسوزانه برای تعالی کشور کار می کنید و برای من بزرگترین افتخار و جبران است.

وی در ادامه افزود: جای شهرام کرمی را که چندین سال دبیری این جشنواره را بر عهده داشت  را خالی می کنم و  اعلام می کنم که خانم کاظمی می تواند جانشین خوبی برای وی در سالیان سال باشد.

/انتهای متن/