۵ کودک شجاع مادرشان را از مرگ نجات دادند+تصاویر

یک مادر اهل ” استرالیا ” توسط فرزندانش از مرگ حتمی نجات پیدا کرد .

0

به گزارش به دخت به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،خانم ” راشل مور ” مادر ۵ فرزند ۲ تا ۱۴ سال در آپارتمان خود واقع در ” کوئیز لند ” مورد حمله وحشیانه همسر سابق خود آقای ” داریل فلید ” قرار گرفت و به کمک فرزندان زیرک خود از این مهلکه جان سالم بدر برد .

براساس گزارش پلیس هنگامی که در شب جنایت خانم ” راشل ” ۳۸ ساله خودروی جنایت کار را که در جلوی خانه شان نگه داشت را دید، با ترسی که همه وجودش را در بر گرفت به کودکان خود گفت که بروند و پنهان شوند .

5 کودک شجاع مادرشان را از مرگ نجات دادنددر این حال ” داریل ” در حالی که شدیدا مست بود با شکستن قفل درب وارد خانه شد و با شلیک تنها گلوله موجود در هفت تیرش ” راشل را زخمی کرد و به زمین انداخت .

” داریل ” که متوجه تمام شدن گلوله شد برای پر کردن اسلحه در حال برگشت به خودرواش بود که پسر ۱۴ ساله ” جایدن ” از اتاق بیرون پرید و با آرنج خود به سر ” داریل ” کوبید و با از دست دادن تعادل او ، پسر ۱۲ ساله “کمرون ” اسلحه او را از دستش قاپید و هر دو شروع به کتک زدن جنایت کار کردند و در این حال دختر ۱۰ ساله ” کایلی ” برای کمک به مادر مصدوم و غرق در خون شتافت و او را به بیرون از خانه برد و در حالی که در پشت بوته های فضای سبز جلوی خانه پنهان شدند این دختر به مادر خود کمک کرد تا با بستن زخم جلوی خونریزی بیشتر را بگیرد و با پلیس تماس گرفت.

5 کودک شجاع مادرشان را از مرگ نجات دادند” داریل ” پس از رسیدن پلیس بازداشت و به اتهام های بی شماری از جمله خشونت ، مبادرت به قتل ، ضرب و شتم و … در دادگاه مجازات شد .

خانم ” راشل ” که با از دست دادن ۳۰ درصد از خون بدنش و آسیب شدید در ناحیه بازوی سمت چپ رنج می برد به بیمارستان انتقال پیدا کرد که پس از متحمل شدن ۱۵ مورد جراحی ، پزشکان توانستند بازوی او را پیوند بزنند و او حالا به فرزندان شجاع و باهوش خود افتخار می کند و جان خود را مدیون آنها می داند .

گفتنی است ؛ این زوج که به مدت ۷ سال زندگی مشترک پس از رفتارهای خارج از تعادل روانی ” داریل ” از یکدیگر جدا شدند و همیشه ” داریل ” همسر و فرزندان او را به مرگ تهدید می کرد .

/انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده