یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

۳۷ مادر، همسر و دختران نمونه شهید در زنجان تجلیل می‌شوند

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان به مناسبت دهه فجر۹۵۲ برنامه توسط کمیته بانوان در استان زنجان اجرا می‌شود، گفت: در دهه فجر امسال ۳۷ مادر، همسر و دختران نمونه شهید در زنجان تجلیل می‌شوند.

به گزارش به دخت به نقل از تسنیم، ماهرخ بلوری در دومین جلسه هماهنگی برنامه‌های اجرایی دهه فجر اظهار داشت: پس از تشکیل ۸ کمیته بانوان برنامه‌ریزی‌های لازم برای اجرای برنامه‌ها در ایام‌الله دهه فجر در قالب ۱۶ عنوان برنامه انجام می‌شود.
وی تصریح کرد: طبق برنامه امسال ۹۵۲ برنامه در قالب ۱۶ عنوان برنامه از سوی کمیته بانون اجرایی خواهد شد.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان افزود: ۹ درصد از برنامه‌های اجرایی کمیته بانوان به مناسبت دهه فجر درون سازمانی و برای افرد مجموعه برگزار می‌شود.
وی ابراز کرد: ۹۱ درصد نیز برون سازمانی است که اجرای این برنامه‌ها با مشارکت دستگاههای اجرایی استان برای اقشار مختلف برگزار می‌شود.
بلوری خاطرنشان کرد: علاوه بر انجام مشارکت با دستگاههای اجرایی مشارکت سازمانهای مردم نهاد حوزه بانوان نیز بسیار پررنگ بوده و در این راستا ۸۴ درصد از برنامه‌های اجرایی کمیته امور بانوان با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد در زنجان اجرا می‌شود.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان عنوان کرد: یکی از برنامه‌های تدوین شده در این ایام برگزاری نشست‌های تخصصی است.
وی بیان کرد: اجرای ۲۰ برنامه شاخص با برگزاری نشستهای تخصصی در کارگروه امور بانوان تدوین شده که از جمله این برنامه‌ها برگزاری نشست‌های تخصصی تحکیم پیوند و تجلیل از ۳۷ مادر، همسر و دختران نمونه شهید و نیز نشست بانوان دهیار است.
بلوری تاکید کرد: اهداف اجرای این برنامه‌ها افزایش همبستگی و همزبانی و افزایش نشاط اجتماعی در بین مخاطبان بویژه بانوان است.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد