حمله معلم به دختر دانش‌آموز

تصاوير گرفته شده از حمله وحشيانه يك معلم در دبيرستاني در كاليفرنيا به يك دختر دانش‌آموز 15 ساله مسئولان مدرسه را شوكه كرد.

0

سرویس خبر به دخت/

 تصاوير گرفته شده از حمله وحشيانه يك معلم در دبيرستاني در كاليفرنيا به يك دختر دانش‌آموز 15 ساله مسئولان مدرسه را شوكه كرد. تصاوير كه به‌وسيله دوربين‌هاي تلفن همراه دانش‌آموزان گرفته شده نشان مي‌دهد كه جروبحث شاگرد و معلم به نزاع و دعواي وحشتناكي كشيده مي‌شود و معلم عصباني به سمت این دانش‌آموز دختر حمله مي‌برد تا خفه‌اش كند.

اين حادثه در دبيرستان پيتزبورگ كاليفرنيا اتفاق افتاده و انتشار فيلم آن بسياري از رسانه‌هاي اجتماعي را تحت تأثير قرار داده است. دختر 15 ساله، اشلي جانسون كه يك سياه پوست است بشدت به‌وسيله معلم سفيد پوست خود مورد ضرب و شتم قرار مي‌گيرد و پس از اين حادثه اشلي فوراً به بيمارستان منتقل مي‌شود.

پزشكان گفته‌اند كه او از ناحيه گردن دچار جراحات جدي شده است. معلم خاطي، ويت ماير در دفاع از خود گفته اشلي در كلاس درس هرج‌ومرج به‌وجود آورده بود و او چاره‌اي نداشت كه براي مهار دختر، به زور متوسل شود.

خانواده اشلي قصد دارند از مسئولان دبيرستان و معلم خاطي شكايت كننده چرا كه معتقدند چنين اتفاقي ممكن است براي ديگر شاگردان كلاس نيز رخ دهد.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان/