اجرای16ساعت آموزش مهارت‌های زندگی برای زوجین تهرانی

مدیرکل دفتر هماهنگی و ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از تصویب طرح 16 ساعت آموزش‌های مهارت‌های زندگی در ستاد ساماندهی استان تهران خبر داد.

0

 سرویس خبر به دخت/

به گزارش به دخت به نقل از ايسنا حسین معتمدنیا در مورد جزییات برگزاری ستاد ساماندهی استان تهران گفت: ستاد ساماندهی استان تهران با حضور اعضای ستاد ساماندهی و به ریاست معاون سیاسی امنیتی استانداری با موضوعیت هفته ازدواج و بررسی مشکلات جوانان برگزار شد.

وی با اشاره به مصوبات این جلسه افزود: مقرر گردید تفاهم نامه‌ای فی مابین دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران و ایران، اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و سازمان بهزیستی در رابطه با اجرایی نمودن مشاوره‌های قبل از ازدواج امضاء شود.

مدیرکل دفتر هماهنگی و ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: در این جلسه مصوب شد تا در راستای پیشگیری و کاهش آسیب‌های خانواده و طلاق ، طرح 16 ساعته آموزش مهارت‌های زندگی به کمک دستگاه‌های ذکر شده در استان تهران اجرا شود.

معتمد نیا با اشاره به بررسی مشکلات تسهیلات ازدواج جوانان نیز افزود: در این جلسه مقرر گردید از طریق بانک‌های عامل ارائه تسهیلات ازدواج، پیگیری‌های لازم جهت پرداخت هر چه سریعتر وام ازدواج به کسانی که پشت نوبت هستند صورت گیرد و با استفاده از ظرفیت‌های دستگاه‌های مربوطه در رابطه با حل و فصل مشکلات جوانان همکاری‌های مجدانه به عمل آید.

 /انتهای متن/