خروج زنان از «پادگان اشرف»

پادگان اشرف که سال ها محل طراحی نقشه های پلید منافقین علیه مردم و کشور جمهوری اسلامی ایران بود، بامداد پنجشنبه ۲۱شهریور به صورت کامل تخلیه شد.

0

سرویس خبر به دخت/

بامداد پنجشنبه ۲۱ شهریور پادگان اشرف شاهد خروج آخرین گروه از اعضای گروهک ضاله ی منافقین بود و با تخلیه کامل این پادگان و زمین های اطراف تحت نظارت پلیس عراق، آخرین اعضای به جا مانده از این گروهک نیز به کمپ لیبرتی منتقل شدند تا پادگان اشرف برای همیشه تعطیل و به مردم عراق بازگردد.


چندی پیش یک عضو جدا شده از فرقه رجوی در بخشی از افشاگری هایش تصریح کرد که ۹۵ درصد از زنان پادگان اشرف طی ۲۵ سال گذشته در اماکن عمومی و تفریحی عراق به تنهایی قدم نزده اند.

یکی از افراد جدا شده از گروهک منافقین با بیان این مطلب افزود: ۷۰ درصد از زنان منافقین مجرد بوده و تاکنون ازدواج نکرده اند و در مجموع ۱۰ درصد از زنان سازمان که متاهل بوده اند دارای فرزند هستند.


وی اظهار داشت: از سال ۱۳۶۴ به بعد بچه دار شدن در تشکیلات منافقین ممنوع شده اما حاملگی های ناخواسته نیز وجود داشت و در ۲۵ سال گذشته از این مجموعه کمتر از یک درصد در عراق یا اروپا بچه دار شده اند و مابقی مربوط به قبل از سال ۱۳۶۴ شمسی است.


زمین این پادگان متعلق به کشاورزان عراقی بود که از سوی دیکتاتور پیشین عراق صدام غصب شده و به اعضای این گروهک اهدا شده بود.

منبع:افكارنيوز/ انتهای متن/