دلیل خانم سخنگو برای فیس‌بوک‌باز شدن

سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی توجیه جالبی را جهت عضویت در فیس‌بوک کرده است.

1

سرویس خبر به دخت/

به گزارش به دخت به نقل از سایت ندای انقلاب، مرضیه افخم سخنگو و رییس دیپلماسی عمومی وزارت امورخارجه در صفحه شخصی خود در یک شبکه اجتماعی نوشت: سوالات زیادی در مورد مدیریت این صفحه دریافت شده است که می باید به عرض برسانم که این صفحه شخصی اینجانب مرضیه افخم می باشد که با تاسی از اقدام پیشروانه مقام عالی وزارت، جناب آقای دکتر ظریف تصمیم بر ایجاد این صفحه گرفتم.

وی در ادامه گفته است که تلاش خواهم کرد در فرصت مناسب و حتی المقدور به سوالاتی که در قالب پیام خصوصی برایم ارسال شده است به صورت شخصی و خصوصی پاسخ بگویم. همچنین بنا دارم تا با استفاده از رسانه ها و شبکه های اجتماعی از افکار، نظرات و توانمندیهای هموطنان استفاده کنم. عرصه سیاست خارجی عرصه تامین حداکثری منافع ملی با حفط اصول مترقی نظام می باشد و در این راستا نظرات و مساعدت فکری تک تک شهروندان و هموطنان عزیز، حائز اهمیت شایانی است.

افخم در پایان مطلب خود هم خواستار رعایت ادب مخاطبان خود شد و نوشت: موضوع آخر اینکه در این صفحه اصل بر آزادی بیان عدم حذف هر گونه پیشنهاد، اظهار نظر و شکوائیه ای می باشد مشروط بر اینکه جانب ادب رعایت شده باشد. از حسن توجه شما سپاسگذارم.

 /انتهای متن/