۲۰۰برنامه ورزشی امسال برای زنان ورزشکارتهرانی برگزار می شود

معاون بانوان سازمان ورزش شهرداری گفت: در سالجاری ۲۰۰ برنامه ورزشی و تفریحی برای حضور بیشتر زنان در سطح مناطق شهر تهران برگزار می شود.

0

به گزارش به دخت به نقل از ایرنا، مرجان میرزایی قاضی  افزود: از ابتدای امسال برای مشارکت و حضور ورزشکاران زن ۲۰۰برنامه ورزشی در قالب ۵۰رشته ورزشی با محوریت مناطق شهر تهران برنامه ریزی شده است.

وی با بیان اینکه در سالجاری برنامه های ورزشی زنان در سه محور فعالیت بدنی، رقابت ورزشی و آموزشی در نظر گرفته شده است خاطر نشان کرد: در این رویداد های ورزشی شاهد حضور پر شور زنان ورزشکار خواهیم بود.
معاون بانوان سازمان ورزش شهرداری تصریح کرد: در حال حاضر از تعداد ۲هزار و ۲۰۰ ایستگاه ورزشی بوستان ها نیز افزون بر یک هزار و ۳۰۰ایستگاه ورزشی صبحگاهی به فعالیت زنان ورزشکار اختصاص دارد.


میرزایی قاضی همچنین از تفاهم نامه ایجاد ایستگاههای ورزشی در حوزه های علمیه خواهران شهر تهران خبرداد و گفت: تفاهم نامه با حوزه های علمیه به امضا رسیده و این طرح بعد از ماه مبارک رمضان اجرا می شود.
وی همچنین به هشتمین دوره المپیاد ورزش زنان پایتخت از اردیبهشت ماه امسال اشاره کرد و گفت: المپیاد ورزش زنان به صورت محله، منطقه، فرامنطقه در ۱۴ رشته ورزشی باشرکت افزون بر ۷۰۰هزار نفر در حال برگزاری است.
وی با بیان اینکه حضور زنان امسال نسبت به سال گذشته ۱۰درصد افزایش داشته گفت: در هفتمین رویداد ورزشی ۶۱۳هزار و ۶۲۲ نفر زن ورزشکار شرکت داشتند.

/انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده