شیرین ترین خاطره زندگیم دیدار امام خمینی است

لیلا روانفر مسلمان آمریکائی دیدار خود با امام خمینی را شیرین ترین خاطره بعد از اسلام آوردنش دانست.

0

سرویس خبر به دخت/

 لیلا رانفرد مسلمان آمریکائی در بخش ره یافتگان نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در نشستی دوستانه به بیان خاطرات خود در گرایش به اسلام پرداخت.

وی گفت: من در خانواده مسیحی به دنیا آمده بودم و ازدوره نوجوانی سؤالاتی برایم مطرح بود که برای چه به این دنیا آمده ام و چرا باید خداوند را عبادت کنم. من در دانشگاه با یک فرد ایرانی آشنا شدم که اخلاق اسلامی او بسیار مرا جذب کرد.

وی ادامه داد: من بعدها با این فرد ایرانی ازدواج کردم و در اثر آشنائی با او با قرآن کریم آشنا شدم و این کتاب آسمانی را گمشده خود یافتم. بعد از این ماجرا من به اسلام گرویدم و احکام آن را با جان و دل اجرا کردم، اما باید گفت مسئله حجاب را به تدریج پذیرفتم وبعد از پذیرش حجاب به فلسفه آن پی بردم .

لیلا روانفرد گفت: خوشبختانه در جامعه آمریکا و بین خانواده و دوستان من مشکلی با اسلام آوردن من مشاهده نشد. و حتی در محیط کار من مسلمان شدن من امری پذیرفته شده بود.

وی با اشاره به خاطره دیدار خود با امام خمینی یادآورشد در آن زمان که امام خمینی در شهر قم بودند من در یک جلسه خصوصی ایشان را ملاقات کردم واین بهترین خاطره من بعد از اسلام آوردن بود همچنین من به جبهه های جنگ تحمیلی رفتم و در مکان های نماز خواندم که جایگاه شهدای اسلام بود.

وی در پایان عنوان کرد اسلام دین عقلانیت است و من با مطالعه قرآن کریم و کتب و ادبیه اسلامی به این نتیجه رسیدم که این تنها دینی است که می تواند با تکیه بر اصول عقلانی فلسفه زندگی
در این جهان را وآخرت را برای انسان ها تبیین کند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان/ انتهای متن/