دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵

یک میز غذای عالی بچینید

اگر برای یک مهمانی خانوادگی و یا یک مهمانی رسمی منزل خود را آماده می کنید، بعد از اتمام همه کارها به سراغ تزیین میز غذا می روید. اینجاست که داشتن یک ایده عالی و خلاقانه به شما کمک می کند تا با تمام لوازمی که دارید یک تزیین عالی و تاثیر گذار داشته باشید.

table

گروه هنروزندگی سایت به دخت/ بهاره صیدی/

مراحل تزیین ی میز غذا اینهاست:

  • از رومیزی استفاده کنید. اگر رومیزی تان سفید و جنس آن لیز باشد، لازم است که زیر آن حتماً چیزی بیندازید که روی میز لیز نخورد. رومیزی باید تقریباً به اندازه ۳۰ سانتیمتر از میز آویزان باشد.

1

  • وقتی رومیزی را تنظیم کردید می توانید میز را بچینید. با تا کردن دستمال ها شروع کنید و آنها را در وسط جای نشستن هر مهمان قرار دهید.

 2

  • سعی کنید ظرف هایی که در مهمانی استفاده می کنید از لحاظ جنس، رنگ و مدل با هم هماهنگی داشته باشد.

3

  • هر وسیله ای که با دست راست گرفته می شود مانند کارد، قاشق و لیوان طرف راست و هر چه با دست چپ گرفته میشود مانند چنگال را طرف چپ بگذارید.

4

  • برای مهمانی شام می توانید شمعدان را در دو طرف طولی میز قرار داده و در هنگام صرف شام از نور سالن کم کرده و شمع ها را روشن نمایید.

5

  • وسط میز را می توانید با یک گلدان گل تزیین نمایید.

6

/انتهای متن/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs