چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵

یک مجری‎ سیما: کمپین‎ زنان را راه‎اندازی می‌کنم

مجری نام آشنای تلویزیون از راه اندازی کمپین حمایت زنان ایرانی از اقتصاد مقاومتی در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش به دخت به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، سونیا پوریامین با اشاره به سالها اجرای برنامه های خانواده تلویزیونی گفت: چند ماهی است که مادر شوهر شده ام و به تعریف عروس خانم، من یک مادر شوهر خیلی خوب هستم.

پوریامین افزود: عروس و پسرم سرکار می روند و اشتغال های روزمره را دارند، من هم گرفتاری های شغلی خود را دارم اما طوری برنامه ریزی کرده ایم که حتماً هفته ای دوبار به خانه ما بیایند و همدیگر را ببینیم.

این مجری تلویزیونی با بیان اینکه زنان جامعه ایرانی از ظرفیت و توانایی بالایی برخوردار هستند، تصریح کرد: با کمک و یاری زنان ایرانی می خواهم این ظرفیت عظیم را عملیاتی کنم و بزودی کمپین حمایت زنان ایرانی از اقتصاد مقاومتی را راه اندازی خواهم کرد.

این فعال اجتماعی افزود: کشور ما در مرحله ای است که از نظر اقتصادی باید بروی پای خودمان بایستیم. کالایی که در داخل ساخته می شود حاصل فکر و تلاش زنان و مردان این سرزمین است. هر اندازه از کالای ایرانی حمایت شود، تولید آن نیز کمی تر و کیفی تر می شود و هر اندازه تولید داخلی افزایش یابد بالطبع جوانان بیشتری صاحب شغل و زندگی می شوند.

پوریامین گفت: مشکل اصلی کشور ما تولید نیست بلکه اشتباه در نوع تقاضا است. بسیاری از خانواده ها برای تامین مایحتاج زندگی به دنبال کالایی با مارک خارجی هستند. این ذهنیتی غلط است که برخی فکر می کنند جنس ایرانی بی کیفیت است.

وی ادامه داد: در پاییز امسال و با حمایت زنان جامعه، کمپین حمایت از اقتصاد مقاومتی با قدرت و جدیت کار خود را آغاز خواهد کرد و زنان به عنوان پیشگامان حمایت از کالای ایرانی آن هم خارج از شعار بلکه در عمل به این کمپین ملی خواهند پیوست. چرا که معتقدیم مشکلات و مسایل کشور به دست و همت خود مردم ایران حل می شود.

یک مجری‎ سیما: کمپین‎ زنان را راه‎اندازی می‌کنم

 

 

 

 

 

 

 

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs