چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵

یکپارچه سازی آمار ازدواج و طلاق/ تفاوت‌های آماری رفع می شود

مدیرکل دفتر اطلاعات آمار و جمعیت سازمان ثبت احوال از یکپارچه سازی آمار ازدواج و طلاق میان سازمان ثبت اسناد و احوال خبر داد و گفت: با این اقدام تفاوتهای آماری برطرف می شود.

به گزارش به دخت به نقل از مهر، علی اکبر محزون در گفتگو  در مورد یکپارچه سازی آمارهای ازدواج و طلاق افزود: اقدامات و برنامه ریزی های لازم برای تبادل اطلاعات در مورد ازدواج و طلاق میان سازمان ثبت احوال با سازمان ثبت اسناد انجام شده و به زودی این اتفاق انجام خواهد شد.

مدیرکل دفتر اطلاعات آمار و جمعیت سازمان ثبت احوال گفت: در چند استان به صورت آزمایشی پایگاه اطلاعات ثبت اسناد و احوال به هم متصل شدند که در این صورت قصد داریم پس از مرحله آزمایش در تمامی استان ها این برنامه را اجرایی کنیم.

وی به مزایای این طرح اشاره کرد و گفت: با یکسان سازی اطلاعات، تفاوت های آماری میان این دو سازمان از بین می رود و همچنین تاخیری که در دفترخانه ها برای ثبت و ارسال ازدواج و طلاق وجود داشت از بین خواهد رفت و آمارها به صورت لحظه ای ثبت می شود.

به گفته محزون با ثبت یکپارچه آمار، جزئیات بیشتری از ازدواج و طلاق در میان اقشار مختلف و دلایل آن ثبت و اعلام خواهد شد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs