جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵

گرفتن عکس سلفی با زن مسلمان معلول پس از زیرگرفتن او + تصویر

در کلیپی که اخیرا از سوی کاربران اینترنت در بروکسل پایتخت بلژیک منتشر شده است، یکی از شهروندان افراطی این کشور پس از زیر گرفتن یک زن مسلمان معلول، اقدام به گرفتن عکس سلفی با او می کند.

به گزارش  به دخت به نقل از شفقنا به نقل از پایگاه خبری المصریون، روزنامه دیلی میل انگلیس نوشت: این فیلم یکی از افراط گرایان ضد اسلامی در بلژیک را نشان می دهد که یک زن مسلمان معلول را با اتومبیل خود در محله «مولنبیک» بروکسل زیر می گیرد.
فرد مذکور تنها به زیر گرفتن این زن مسلمان اکتفا نکرد و پیش از آنکه از سوی نیروهای پلیس بازداشت شود، اقدام به گرفتن عکس سلفی با این زن کرد تا با این طریق میزان افراط گرایی و انزجار خود نسبت به مسلمانان را نشان داده باشد.


از طرف دیگر پلیس بلژیک اقدام به بازداشت تظاهرات کنندگان راست گرا و مخالفان نژادپرستی در بروکسل کرد این در حالی بود که درگیری های شدیدی بین نیروهای امنیتی و جوانان محله «مولنبیک» بروکسل رخ داد که اکثریت ساکنان ان را مسلمانان تشکیل می دهند.
این زن مسلمان معلول در حال عکس گرفتن از رژه خودروهای افراط گرایان در محکومیت حملات اخیر بروکسل بود که از سوی این فرد زیر گرفته شد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs