پنج شنبه ۶ آبان ۱۳۹۵

کودکان؛برده های جنسی طالبان، جاسوس و قاتل در پایگاه های نظامی افغانستان

یک تارنمای خبری فاش ساخت، تروریست های طالبان پسربچه های نوجوان را به عنوان برده های جنسی به پایگاه های نظامیان افغان و خارجی می فرستند تا سربازانی را که از آنها سوء استفاده می کنند، به قتل برسانند.

به گزارش به دخت و به نقل از ایرنا، تارنمای ‘آی بی تایمز’ با انتشار این خبر، افزود:
‘طالبان صدها پسر نوجوان را به بردگی جنسی گرفته اند و آنها را به پایگاه های نظامی می فرستند تا با خوراندن زهر یا به ضرب گلوله، سربازانی را که آنها را مورد سوء استفاده قرار می دهند، به قتل برسانند.
در واقع این گروه افراطی، از این پسربچه ها هم به عنوان جاسوس و هم به عنوان قاتل استفاده می کنند.
ده ها پلیس و سرباز طی چند ماه اخیر بدین ترتیب به قتل رسیده اند.’
به گزارش منابع محلی، تروریست های طالبان به این روش هم سربازان و هم نیروهای پلیس افغانستانی و هم سربازان آمریکایی مستقر در خاک این کشور را می کشند.
به گزارش ایرنا، پس از کاهش تعداد سربازان آمریکایی و نیروهای ‘سازمان پیمان آتلانتیک شمالی’ (ناتو) از سال ۲۰۱۱، مسوولیت تامین امنیت افغانستان بتدریج بر عهده ارتش و پلیس این کشور قرار گرفت و بنا بر سیاست دولت آمریکا و پیمان امنیتی منعقد شده بین دولت آمریکا و دولت ‘احمد غنی’ رئیس جمهوری افغانستان در دوم مه ۲۰۱۲، ماموریت نیروهای نظامی آمریکایی تغییر و تعداد آنها نیز به میزان قابل ملاحظه ای کاهش پیدا کرد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs