دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵

کمپین «هر زن، یک قهرمان» فعالیت خود را آغاز کرد

رونمایی از پروژه فرهنگی «هر زن، یک قهرمان»، با حضور هنرمندان و حامیان این پروژه برگزار شد.

به گزارش به دخت به نقل از مهر، در این مراسم که با حضور هنرمندانی چون نگار جواهریان، رامبد جوان و لاله صبوری و چهره‌های فعال ورزشی و اجتماعی کشور برگزار شد، اشکان خواجه نوری مجری این پروژه گفت: موفقیت چنین پروژه‌ای را به دو شیوه می‌توان سنجید. نخست به شیوه کیفی و دیگری به شیوه کیفی. در شیوه کمی خوشبختانه یکی از خصوصیت‌های رسانه‌های دیجیتال این است که حجم مراجعه و دیده شدن آن قابل اندازه گیری‌ است. از طرف دیگر و از رویکرد کیفی که بر مبنای محتوای ایجاد شده می‌توان میزان موفقیت آن‌ را سنجید. این بخش به دو دلیل حایز اهمیت است، دلیل اول این که عموم مردم جامعه می‌توانند در آن سهیم باشند و دوم این که این پروژه یک گفتگوی یک‌طرفه نیست. گفت و شنود است و فراتر از یک پروژه ادبی محسوب می‌شود.
خواجه نوری با بیان اینکه پروژه «هر زن، یک قهرمان» پروژه‌ای مستقل است، افزود: طبیعتاً از هر موسسه‌ای که در مسیر این پروژه به ما کمک کند استقبال می‌کنیم. البته این بدان معنا نیست که پروژه زیر بار خط‌ کشی‌های نهادی برود. مهم ترین نکته این پروژه آن است که هیچ خط و ربط سیاسی ندارد و کاری تازه به حساب می‌آید. هر سازمانی که بتواند به مسیر ما کمک کند، قطعا برای ما کمک کننده خواهد بود.
«هر زن، یک قهرمان» طرحی است در ستایش زنانی که با پشتکار، فداکاری، ایمان و عشق تاثیری بزرگ بر زندگی خود و اطرافیانشان گذاشته‌اند. زنانی گمنام اما تاثیرگذار بر زندگی تک‌تک ما که فاصله زیادی با قهرمانانی که در رسانه‌ها می‌بینیم دارند.
این طرح تلاش می کند تا با دعوت از تک تک هم وطنان، مردان و زنان، قهرمانان میدان زندگی را بیابیم و قصه زندگی آنها را بشنویم و از آنها بیاموزیم.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs